Autor Zpráva
GoOut
Profil *
Dobrý den,

rádi bychom se Vás zeptali na váš názor na přehled kulturních akcí, který je možno vidět na stránkách http://www.goout.cz. Předem děkujeme za konstruktivní kritiku.

GoOut
regy
Profil
Mě se to hodně líbí a asi to budu i používat :-).
Jen bych nahoře předělal ty rozbalovací menu, hlavně aby se rozbalili po najetí a ne po kliknutí

Jinak super ;)
Mihhc
Profil
Hezké a moderní, musel jsem si to tedy pár vteřin utřídit v hlavě.

1) Jediné co mě ale docela štvalo, bylo menu které příkrývalo rozkliklé slovo.
2) Klikací logo. (- aha tak oprava - nefunugje jen v hlavní stránce, ale i tam bych ho zprovznil.)
3) Favicon. (FF)
Xivanx
Profil
co mi vadí, je trochu funkce filtru, že bych chtěl třeba filtrovat víc věcí, aby najel zároveň rock a pop, teď je to s mezikliknutím na zrušení..
GoOut
Profil *
Děkujeme za postřehy. Co se týče horního menu budeme ještě pozorovat co uživatelé shledávají jako nejlepší. Menu se již v minulosti zobrazovalo po najetí myši, ale i tam se našla skupina lidí, kterým se to nelíbilo. Faviconku doplníme jen jak zjistíme v jakém prohlížeči se nezobrazuje :-). Logo na hlavní stránce není klikatelné záměrně.

Do budoucna určitě chceme, aby bylo možné filtrovat více podkategorií najednou. Rušit filtr není třeba stačí opět kliknout na filtr a vybrat si jinou podkategorii. Vnímáme, že to není asi úplně zřejmé.

Ještě jednou děkujeme za postřehy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0