Autor Zpráva
regy
Profil
Ahoj Dámy a Pánové!

Líbí se Vám moje stránky nebo ne?

www.kablik.cz

Díky :-)
Mihhc
Profil
Zdravím,

hezké. Obzvláště ty JavaScripty - poklona.

K úvaze:
1) Web je tak trochu bez zaměření. Ve všech článcích se píše více méně to samé.(Nečetl jsem do detailu)
2) "Moje tagy" - nerozumím, zbytečné.

Jinak stručné a naprosto mi zde vyhovuje 1 strana. Ta patička je vážně pěkná.
Chamurappi
Profil
Reaguji na regyho:
V Exploreru 7 je spodní část stránky polorozpadlá, protože #neosobni #reference .nahled .obrazek má absolutní pozici (patrně zbytečně), ale nezadané rozměry. Patička je také nějaká nakřáplá, protože počítáš s výchozím marginem nadpisů (respektive s tím, že se nesežere). Tlačítko „Odeslat zprávu“ je nějaké veliké. Proč jsou ty nakreslené obrázky od návštěvníků zmenšované v prohlížeči?

Těm očím bys měl dodělat nějaké limity. Pokud jezdím myší po patičce, pak odjedu kurzorem pryč z prohlížeče a zmáčknu klávesu Home, naskytne se mi docela hororový výjev :-)
regy
Profil
Mihhc:
Diky, v podstate to ma byt stranka o mne a o mych webech. A tagy jsem myslel jako veci co me charakterizuji, melo by to mit stejny ucel jako treba na youtube ;-). Ale v podstate to take doplnuje prostor, to je fakt. Jinak diky

Chamurappi
Ahoj, diky o vsem vim jen jsem to nespravoval protoze jsem dneska potreboval brzo vstat. Proto jsem psal jak se vam libi a ne naj funguje v ie 7, o kompatibilite svych stranek by mel vedet tvurce sam :-). Ale nic vezlem, chapu ze nekteri diskutujici si to neuvedomuji. A jak se Ti web libi? :-)

edit: ty obrazky se tam zmensuji protoze je to v novych prohlizecich vyhladi. Mas pravdu ze to muze delat i phpko.

ps. Sory za diakritiku - mobil
okolojdouci
Profil *
Základ je dobrý, ale po bližším zkoumání vidím nedostatky.
- H2 jsou moc přilepené na text pod nimi. Extrémem je Webdesign.
- nadpisy Osobní a Práce jsou nastyovány každý jinak. Chápu, že je to míněno jako "umělecký záměr", přesto si nemůžu pomoct, vnímám to jako roztříštěnost
- v patě skoro nečitelné opisky Telefon, E-mail atd
- formulář Kontakt: bílé pozadí formuláře i prvků, bílý okraj. Klikám naslepo a ještě k tomu pole pro Zpráva překrývá popisek. Připadá ti to fajn?
- jestli piškvorky vpravo dole mají fungovat, tak v opeře nefungují
- Kreslírna funguje, ale tlačítko Odeslat obrázek neudělá nic
- tvoje fotka je přepálená. Opět: možná je to záměr, nelíbí se mně to.
A vůbec: mezi chybou a záměrem je tady velmi těžké rozlišit, což je tak trochu iritující.
regy
Profil
pan bez jmena
Ten kontaktni formular neni moc dobry asi s tim neco udelam, pole sice prekriva popisek ale text psany do nej ne.
Piskvorky nefunguji proto je na nich napsano
ze tam nejsou ;-)
Popisky necitelne protoze nejsou dulezite, ale trosku ztmavim
muzu.
Kreslirnu zkontroluju v opere, melo by tofungovat. Nebo si nakreslil malo, tlacitko se probravi az kdyz nakreslil urcity pocet px.

Jen skoda ze nevim KDO je ten, koho moje stranky irituji. ;-)
jenikkozak
Profil
regy:
Jen skoda ze nevim KDO je ten, koho moje stranky irituji. ;-)
On to není pan bez jmena, nýbrž okolojdouci. Na jeho jméně nezáleží.

Dovol mi, abych se představil, jsem Honza.

Ten kontaktni formular neni moc dobry asi s tim neco udelam, pole sice prekriva popisek ale text psany do nej ne.
Pokud nechceš dávat rámeček formulářovým položkám, možná by mohlo pomoci dát popisky políček do <label>ů, aby se na ně dalo klikat.
- „Kontakt“ je psán podobnou velikostí jako „Jindřich Regál“. Doporučil bych nadpis druhé úrovně trochu zmenšit. (Nebo ten první úrovně zvětšit.)

Proto jsem psal jak se vam libi a ne naj funguje v ie 7, o kompatibilite svych stranek by mel vedet tvurce sam :-).
A k čemu ti to je, že to víš, když jsi to neopravil. V IE 9 si nemůžu označovat texty. Hodí se to například pro zkopírování e-mailové adresy.

- Text „Než odejdete....“ „... zahrajte si.“ není psán rovně, ale do jakési vlnovky. Asi by bylo lepší písmena natočit.
- Animované oči mi přijdou po čase nepříjemné. Možná je to tím, že aby ses mohl podívat dolů na to, co je napsáno pod tebou, musíš sklonit hlavu.
- Text „Nový web“ bych nezarovnával do bloku. Takto vůbec neláká ke čtení.
- Co se týče nůžek na tímto textem. No nestříhá se nůžkami tou druhou stranou?
okolojdouci
Profil *
regy:
Možná si to vykládáš špatně. Snažím se rozlišit, co je objektivně špatně a co je tvůj záměr, který se mi může líbit nebo nelíbit, ale má nějakou koncepci. Na většině webů máš dost rychle jasno, jestli na tom dělal někdo, kdo nemá o designu ani páru, nebo ten web nějaký styl má. Ten se pak může líbit nebo taky ne.
No a tady říkám, že mám problém rozlišit, jestli ty konkrétní detaily jsou chyby nebo styl.
Jako celek mě to nijak neuchvátilo, ale určitě ani neurazilo. Vytkl jsem ti jen negativa, pozitiva jsem nekomentoval.
regy
Profil
Opravené věci:
1) Předělaný kontaktní formulář
2) Oprava bugu očí
3) Oprava kompatibility s IE 7
4) h2 odlepené o 5px
5) Popisky v patičce ztmaveny
6) Srovnán kostrbatý text u piškvorek
7) Fotce na hlavičce jsem trochu upravil barvy, aby to nešlo tak do bílí. Nejsem fotograf a fotit moc neumím :-(

Jinak děkuji za veledíla v kreslírňě, později přibude i možnost prohlédnutí všech starších. Ale bohužel se asi špatně parsuje z IE nebo z jiného prohlížeče, to ještě opravím.

Jinak už je to lepší? :-)
Mihhc
Profil
Kontaktní formulář se ti trochu rozházel - asi 15px piškvokovaného pozadí pod "Odeslat" a asi 5px vpravo. (FF)
regy
Profil
Mihhc:
Kouknu na to. A nenacetlo se ti tam to stare?
Mihhc
Profil
regy:
Nevím, ale již to tam není, dobrý. Jenom bych se asi vykašlal na to zortahovadlo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0