Autor Zpráva
daddyy
Profil
Konečně jsem se sám dostal k redesign svého vlastního eshopu , zajímal by mne Váš názor

www.a-piercing.cz/new/

úkol pro mne bylo hlavně vytvořit přehlednější stránky, trošku lákavější na pohled

moc s čim si nevím rady je na homepage hlavička, když jsem ji tvořil měl jsem nějakou lákavou vizi, ale očividně se mi to nepovedlo :-/, měli by jste nějaký nápad?

Děkuji
don jebot
Profil
Nepačia sa mi rôzne vzdialenosti medzi jednotlivými blokmi, taktiež lineheight a priestor medzi obrazkom produktu a jeho popisom. Viacej by som to prevzdušnil ...
Mistr
Profil
daddyy:
(1) Nějak mne to svádí, že ty tři políčka napravo od hlavičky (Záruka vrácení peněz, Poštovné zdarma a Výhodný nákup 3+1) jsou klikací a někam se po klepnutí na ně dostanu.
(2) Nelíbí se mi hutný text na stránce dole. Nejde jej nějak rozdělit (menší kapitolky, doplnění obrázky apod.)?
(3) Titulek stránky (tag TITLE v části HEAD) je u různých stránek proměnný, avšak nikoliv podle jednotného scénáře (ať už obsahově či typograficky).
(4) Podtržení se doporučuje dělat pouze k odkazům, k ničemu jinému.
SklademLevneCZ
Profil
To nove je asi 100x lepsi, akorat se mi to v IExploreru nezobrazuje korektne.
daddyy
Profil
don jebot:
Ok, zapřemýšlím nad tím, jenom abych měl jasno mýslíš uvodní stranu nebo produktovou? mě se například produktová strana zda celkem vzdušná a svižná.

Mistr:
1) také mne to napadlo, již jsem je udělal aktivní ;-)
2) hutný text jsem zmenšíl, a dal vyšší line-height takže pokud na tuto kapitolu dojde tak se ocitneš mezi patičkou a výběrem kategorií, tak by to snad mohlo působit lépe
3) na titulku pracuji, nechám původní databázi na starém deisgnu na jiné doméně a pro tuto dělám obdobné texty a nad titulky tedy zapracuji tak aby si byly podobné, děkuji za radu
4) teď si nejsem jistý kde myslíš

SklademLevneCZ:
jakou máš verzi IE? ja jsem na Linuxu a mám ve virtualboxu XPčka a tam IE8 a v ní jsem ok
Mistr
Profil
daddyy:
1) také mne to napadlo, již jsem je udělal aktivní ;-)
A hned to vypadá lépe.

4) teď si nejsem jistý kde myslíš
Ve stránce Jazyk slova bioplastu a silikonu, ve stránce Pupík slova teflonu, niobu, titanu a chirurgické oceli. Podobný problém se vyskytuje i na dalších stránkách Tvého webu.


Ještě doplnění k Obchodním podmínkám:
(1) Proč nemáš číslování v bodech 5 či 10 uděláno pomocí HTML tagu ol (spolu s vhodnou vlastností CSS)?
(2) Mezi odstavci bych doplnil větší vertikální mezery.
(3) Tohle
<p><strong>1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ</strong></p>

přeci jde udělat elegantněji pomocí HTML (nadpis h2) a CSS, ne?


Ve Výprodeji Ti trochu zlobí navigace, co?

A nejen tam, neboť problém je i na stránce:
Kruhy / segmenty
Podkovy
Jazyk
Tunely / plugy
Banánky
Labrety
daddyy
Profil
Mistr:
Výprodej) Vím o tom, :-/, ještě jsem se nedostal k upravenmí té funkce, ale dnes to snad stihnu :-)
1,3) Obchodní podmínky: budu bohužel muzet stejně předělat, jinak ano elegantněji to jde, ale vzhledem k tomu, že nejssem jediný kdo má přistup do adminu, a nemá znalost určité souslednosti nadpisu a váhy tak jsem v adminu headingy zakázal, ale je pravdou že toto upravím. vzhledem k né časté měnosti.

A propos přemýšlel jsem nad tou svojíi hlavičkou :-/
Měl jsem dvě vize,
1) uplně ji zničit
2) Výběr kategorii umístít tak jak je na dalších subpages
- JS slider vyhodit
- a menu kategorií a main content hodit ty mé tři výhody v inline
Co myslíte?

Edit: jo podtržené to mám proto protože mi to má říct ještě přidání odkazu na tyto slova
Mistr
Profil
daddyy:
A propos přemýšlel jsem nad tou svojíi hlavičkou :-/
Zkus nahodit obě varianty do nějakého obrázku, ať se snáze porovnává. Díky.
daddyy
Profil
Mistr:
prvně bych ti chtěl poděkovat, že se se mnou takto trápiš :-)
Jinak já ty templaty na to zobrazení jsem si uřž připravil takže mi to stačilo printnout
náhledy zde:
www.a-piercing.cz/nahled_1.jpg
www.a-piercing.cz/nahled_2.jpg

koncept jedna se mi líbí asi ze všech těch ruzných verzí nejvíc, ba dokonce splňuje i tu funčnost akčního zboží a informácí na počátku, jakožto, jsem levnej, ručím, a něco mám i zdarma
koncept dva je uplně prázdný

u toho zboží by jim asi slušela ta ikonka top produkt

výýhodou je asi u obou oproti mé původní verzi že se mi nikam nestěhuje hlavní výběr v menu kategorii

no nevím zkus to shodnotit, teď když tak na to koukám tak jsem asi pro koncept 1 na furt :-)

//edit
www.a-piercing.cz/nahled_3.jpg zrovna jsem tam nechal tu jednicku :-) tak tady je puvodni verze aby se vedelo jak vypada
Mistr
Profil
daddyy:
prvně bych ti chtěl poděkovat, že se se mnou takto trápiš :-)
Nemáš zač. Když jde o piercing... :-)

no nevím zkus to shodnotit
Co se týká jedničky, asi se mi také z těch všech tří předložených verzí nejvíce zamlouvá. Dvojka je taková chudá, ale také by ještě šla. A trojka? Ta má obrovské logo. Musím odrolovat dolů, což je práce navíc.

Jen, kam v té jedničce dáš drobečkovou navigaci?
daddyy
Profil
Mistr
v jedničce je drobečková navigace uplně stejně jako všude před tím, no koukni se na to přímo na webu teď tam je pouštěna pravě ta jednička.
jinak co se týče dvojky - je chudá :-)
a co týče trojky tak problém je že navigace asi není na stejném místě při nasledném kroku protože ten banner z úvodu zmizí na "dvojku", která ale obsahuje jen produkty => tak jak je to teď akorat to menu je pod tím sliderem
Mistr
Profil
daddyy:
koukni se na to přímo na webu teď tam je pouštěna pravě ta jednička
Máš pravdu. Já jak jsem se díval na podstránky, tak jsem si neuvědomil, že je tohle ta titulní stránka, která nabídkou Záruka vrácení peněz, Poštovné zdarma a Výhodný nákup 3+1 vypadá krapet odlišně od ostatních stránek.

U té drobečkové navigace bych ještě popřemýšlel nad jedním pohledem, že je vlastně výše než základní menu (Piercing dle tvaru, Piercing dle umístění atd.). Já bych ji osobně vložil pod toto menu. Zdá se mi to takové nějaké logické.
daddyy
Profil
Predem se omlouvam za nepouziti diakritiky

Mistr:
dekuji ti, myslim ze uz to takto asi necham, jeste musim doupravit text, a ty meta tagy jak si rikal snad se to stihne jeste driv nez odletim nakupovat novy piercing :-)

na te drobeckove navigaci chapu ze to je trosku mimo ale nejak bych uz tedka nevymyslel kam ji dat je faktem ze je nad hlavnim menu ale to je problem ja tam mam jeste pod kategorie, ktere se zobrazi pri kliknuti na hlavni a tam by se mi to asi pralo :-/ myslim ze je sice nevhodne ji mit takto umistneou ale na druhou stranu mi to prijde ze je to takove misto options kde na pravo je tisk (tento styl take jeste budu muset upravit), zpet a pak na levo navigace celkem se mi to k tomu i hodi :-)

Nemel by jeste nekdo prosim nejakou pripominku? abych to aspon nemusel zase za rok menit :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0