Autor Zpráva
Svicko
Profil *
Ahoj všem, nedávno jsme spustili projekt Barvy Internetu, který je určen všem designerům a freelancerům a umožňuje publikovat portfolio vlastních projektů (realizovaných nebo spících v šuplíku).

Projekt najdete na www.barvyinternetu.cz
Registrace a publikace portoflia je a vždy bude zdarma. Velmi uvítáme vaše názory na Barvy Internetu!

Díky moc za feedback!

Pavel
za tým Barvy Internetu
Chamurappi
Profil
Reaguji na Svicka:
1) Ze stránky jsem na první pohled moc nepochopil, o čem je. Podle názvu bych očekával něco o barvách a o paletách barev…
2) Pokud nemám zapnutý JavaScript, odkazy „V jakékoliv lokalitě“, „libovolné ceny“, „Váš názor“ a úplně dole „zavřít formulář“ nedělají vůbec nic, všechno vede na href="#".
3) Stránka vůbec nepočítá se zvětšováním písma.
4) Exploreru je podmíněně posílán neexistující stylopis css/onlyie.css.
5) Chyba 404 není česky.
6) Část adres je anglicky (projects, users), část česky (obchodni-podminky, autori) — proč?
Svicko
Profil *
Chamurappi:
Hlavním účelem stránky je poskytnout prostor grafikům a jiným tvůrcům, aby prezentovali svou práci se zaměřením na vizuální dojem a současně jako jedno místo, kam se může někdo, kdo shání grafika pro svůj projekt podívat a vybrat si podle ukázek toho pravého.
Chceme poskytnout prostor celé paletě kreativních tvůrců, proto název Barvy Internetu.

Za ostatní poznámky a postřehy moc děkuju, zapracujeme na tom.
WertriK
Profil
Svicko:
Je to nepřehledné a jak píše Chamurappi nejde poznat co je účelem webu - poznal jsem to až, když jsem si přečetl tvůj druhý příspěvek.
BlackflamesIczI
Profil
jen postřeh, holky chtěly shop a hledaly docela dlouho a hodně je odrazovala cena od 1 -100000000000000000 sice pro vás asi koncák nebude cílový klient ale ono je to i při tvorbě shopu neni tam konkrétní přiklad a cena. Nevim jestli jsem to popsal dobře ale snad to někdo pochopí

a ještě nechápu funkci nastavení ceny dám tam třeba 50 000(nevyberu region) a co potom? A při zadání kraje nejde dát zpět na "v jakékoli lokalitě"
A ještě ty ceny jsou kompelt za stranky nebo grafiku nebo za co? Chápal bych podle názvu grafiku ale zase při najetí na obrázek vyskočí nápis !eshop"

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0