Autor Zpráva
TomGarden
Profil
Prosím zhodnoťte stránku: tomgarden.wz.cz
Railbot
Profil
Kdyz pominu vse ostatni tak prinejmensim delat dnes stranky pomoci ramu je blbost. Prinejhorsim tu mame tabulky, ale samozrejme hlavne CSS. Takze to se mi nelibi.
igamenir
Profil
1) výraznější nadpisy stránek
2) "<a>ZDE</a> moje "foto" k nahlédnutí" změň radši na "<a>moje "foto" k nahlédnutí"</a>" (nechápu, proč všichni dělají odkazy zde)
3) Hodně obrázků, takže se to dlouho načítá
4) Ani jeden z těch obrázků nemá alt
5) Downloady se mi nelíbí. Radši si PSpad stáhnu z ofic.stránek, protože tam budou mít aktuální verzi a další informace (btw Máš to od Fialy dovolený?)

Nevypadá to špatně, ale je co vylepšovat.

(btw kde máš WZ reklamu?)
Mistr
Profil
(1) Obrázek na vstupní stránce se hrozně dlouho načítá. Buď zmenši jeho objem nebo ho rovnou vyhoď.
(2) Již kolikrát se tady řešilo, že není vhodné dávat na web textík Optimalizováno pro.... Jak již psal Yuhů na JPW, nikdo si kvůli Tobě nepůjde honem kupovat nový monitor. Navíc tím dáváš navědomí svou ignoraci návštěvníků s jiným rozlišením či svou neznalost vytvořit stránky tak, aby neměly omezení rozlišení monitoru.
(3) Užitou češtinu snad ani raděj nebudu hodnotit ("novej", "eště" apod.)
RPG
Profil
- Bez rámů
- Používat CSS
- Zvýraznit nadpisy
- Menu jinam...
Jednoduché, přehledné, a hezké. Jenom to chce... jak to říct... ZVÝRAZNIT :-)
arcadosi
Profil
1
TomGarden
Profil
...bude nová verze webu. Mam problém s optimalizací do ostatních rozlišení. Jsem začátečník a na vzkaz abych použil css odpovídám: klidně, ale nejdřív se to musim naučit. Dále se chci naučit tošičku Javu a PHP... ještě mam co dohánět takže doufám že to bude lepší a lepší.
btw: díky za hodnocení
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0