Autor Zpráva
Rage
Chci vás požádat o ohodnocení webu: www.CoDzone.cz

O nás:

Tahle webová stránka je založena fanoušky Call of Duty série pro fanoušky. Na webu naleznete novinky ze světa Call of Duty. Také různé návody, zajímavé videa, downloady, mapy, mise a mnoho dalšího obsahu.

Najdete u nás exkluzivní novinky. Oficiální novinky ze všech dílu Call of Duty i novinky z neoficiální scény. Všechno co se děje okolo Call of Duty série naleznete u nás.
Čti dále: www.codzone.cz/viewpage.php?page_id=123

Předem děkuji za hodnocení.
BlackflamesIczI
podle me a to jsem fanousek tak nic moc chybi skoro jakekoli informace k codmw 2 jen foto s misi radsi bych teda pridal misto foto video s youtube ale i tak zoufale malo a menu v pravo neni videt lepe na druhou stranu
trochu vic veci pridat aby to lidi bavilo
Rage
V MW2 máme 12 sekcí plných obsahu :D
BlackflamesIczI
aha ted na to koukam ja si tam dal jen mise a nejak jsem se pak nevsiml toho dalsiho meny , ja jsem proste zvyklej na levé menu doprava proste dal uz nekoukam
je to neprehledny ale muzu rict ze barevna kombinace je super to rozjizdeci nemu bych trochu zredukoval a treba ke zbranim u MO3 bych pridal nejake foto nebo obrazky ale spie kreslene na googlu jich je kopec a jeste nevim jakou ucinost ma proklik na koupit hru ale me chvily trvalo ze se neklika na obrazek hry ale na shopy pod obrazkem.
Me to designem pripomina jednu fansite na OFP co jsem kdysy chodil akorat bych to zjednodusil, ale to je subjektivni ja nerad neco pracne hledam
pcmanik
Rage:
1. Stara verzia jQuery
2. Takisto zbytocnost <meta name='robots' content='index,follow' />

Ale web je v celku pekny, len tlacitka register a lost password moc nedavaju zmysel, nakolko ako tlacitka nevyzeraju.
johan
Profil *
pcmanik : info por roboty tam podle sea ma byt.. a ikdyby to bylo zbytecne tak kodu to neuskodi nevim co tu resis... a ze je stara verze jQuery? no a co? a k teb buttonum no radeji nic...
margin
Profil *
johan:
info por roboty tam podle sea ma byt
Leda tak podle seo-blabolátoru.
johan
Profil *
Ale i kdyby to tam bylo tak to je zbytecne resit... wubec to tam nejak neskodi...
pcmanik
johan:nijak to neskodi mas pravdu, ale je to zbytocny kod...
A co sa tyka jQuery, zrejme sa v nom poriadne neorientujes, ale oproti tejto starucickej verzii sa rapidne zrychlil a vychytali vela bugov. Takze argument ze je stary a nevadi u mna neobstoji. Ty tiez urcite doma nepouzivas W95, aj ked by fungoval...
TomasJ
Rage:
Mně se web opravdu líbí, jen jediné, co se mi opravdu nelíbí je ten fixovaný obrázek na pozadí. To fakt nesnáším, ale tak možná je to jen můj názor.
Jak už se pcmanik zmiňoval, tlačítka Register a Lost pass jednak nejdou jako tlačítka poznat (v životě by mě to nenapadlo na ně klikat, protože vypadají jako text) a navíc jsou nečitelná. Textu v hlavním obsahu bych dal vyšší kontrast.
Efekt v tom menu (v tom už rozevřeném) se mi nelíbí jakýsi efekt když přejíždím přes jednotlivé odkazy. Postrádá tam jaksi smysl díky efektu při odjetí myši.
U odkazů nahoře vlevo (FB, YT atp.) bych dal zabarvení při najetí myši.
V "Login Area" mi nesedí zarovnání textu na střed... asi bych ho dal zleva a trochu odražený od Nick cca 10 px.
Jinak kódově to nemá smysl hodnotit, přece jen je to RS (redakční systém) PHP-Fusion a kdoví jestli to schéma není stažený (po tom nepátrám nijak).
Celkově v poměru ke kódování a grafice webu hodnotím 5/10, přičemž 4/5 grafika a 1/5 kódování (myslím práci s funkčností stránky).

johan:
Ty sem raději ani nepiš. To co jsi napsal, byl naprostý blábol a myslím, že na něj nikdo není zvědavý.
Mimochodem porušil jsi hned 1 základní pravidlo (Prosím používejte diakritiku a interpunkci.).
A ještě bys měl asi vyměnit klávesnici. Píše ti místo jednoduchého V, W dvojité.
Rage
Ten design opravdu není stáhnutý... :D :D :D No a ten fusion je fusion no. Prácě pracujem na vlastním RS, který bude určitě na jiné urovni.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0