Autor Zpráva
Dizzy
Profil *
Podívejte se na sexta-f.wz.cz a něco na to řekněte. Kód není ideální, to vím.
Railbot
Profil
Az na nekolik chyb v kodu je to moc pekny, tot muj skromny nazor :)
Jenom mensi vyhrada - ty CSS tridy by byly fajn v externim souboru, jinak je to ok ;)
Jasper
Profil
Nevim, ale nejak mi to pripomina web http://www.msn.cz/Default.asp ale jinak klidu
Dizzy
Profil *
Az na nekolik chyb v kodu je to moc pekny, tot muj skromny nazor :)
Jenom mensi vyhrada - ty CSS tridy by byly fajn v externim souboru, jinak je to ok ;)


No, styly a třídy jsou v externím souboru, ale někdy, když potřebuju něco definovat zvlášť jen pro jednu stránku, je to přímo v hlavičce.
Kráťa
Profil
Docela hezké. Co udělat nahoře mezírku třeba 5px a dole to zakončit, jako je to po stranách a dát zase mezírku.
Ještě bych se přimlouval, za odstranění toho hejbacího Flash. Děsně rozptyluje. Kdyby se to nehýbalo a bylo to do modra...
mila
Profil
Ten Flash obsahuje "Created by ... Buy full version..."
Možná by bylo dobré objasnit, co to znamená, co je tvá práce a co ne...
Petr7
Profil *
Hodnotit sablonu nema podle me smysl.
fimmos
Profil
Omlouváme se, ale přehrávač rádia Sexta F je podporován
pouze prohlížečem Internet Explorer. Pokud si rádio přejete
poslechnout, zapněte si jej prosím v tomto prohlížeči.


takový prohlížeč nemám, takže mě to trochu zklamalo...
Dizzy
Profil
Ještě bych se přimlouval, za odstranění toho hejbacího Flash. Děsně rozptyluje. Kdyby se to nehýbalo a bylo to do modra...

Ta animace by se měla měnit a vždy upozornit na aktuální (např.) článek atd.
Dizzy
Profil
Ten Flash obsahuje "Created by ... Buy full version..."
Možná by bylo dobré objasnit, co to znamená, co je tvá práce a co ne...


Asi jsem to moc nepochopil...to je program, který je zdarma a nabádá k zakoupení plné licence. "Grafiku" jsem dělal samozřejmě já.
Dizzy
Profil
Hodnotit sablonu nema podle me smysl.

Nemá. Taky nemám rád lidi co daj na kritiku stránku se šablonou. V každým případě chci říct, že tohle šablona není.
Gekon
Profil
Tak jestli to teda neni šablona, tak to sou opravdu moc pěkný stránky, chlape. Kloubouk a kalhoty dolů...
Meldo
Profil
Urcite by som odstranil to vstupne tlačítko Vstoupit.
Dizzy
Profil
Meldo: A co místo toho? Nic? Nevím, ale myslím že některým lidem (možná) nedojde že tam mají kliknout. Přinejmenším budou muset přemýšlet déle, než kdyby tam to tlačítko bylo. Ale možná se pletu. Takže čím to nahradit?
Kráťa
Profil
Prostě úplně odstranit tu "vstuptestránku".

Přeci tím, že napíše adresu, a zmáčne klávesu Enter, nebo klikne někde na odkaz, tak vstoupil ne?
Tohle bych přirovnal k tomu, jako kdybych šel třeba do hračkárny a když bych tam vlezl, tak bych se ocitl v nějaké místnůstce, kde by byly jedny dveře, nic víc a na nich napsáno: „Vítejte v hračkárně, prodáváme hračky. Vstupte.“ :-)
Dizzy
Profil
Tak dám tu reklamu na úvodní stránku pod aktualitya články a tu vstupní stránku zrušim.
Kráťa
Profil
Si to na WZ nastav na každou stránku dolů, když lidé vidí ukončení stránky, tak už dál nerolují. Stačí dát před reklamu, čili před </body> <div style="height: 200px"> </div> a pak to nahrát na ftp. Reklama se vloží až pod ten div, přičemž podmínky WZ se neporušují. Viz třeba
http://www.qaltmercator.wz.cz/index.html
tam také nikde není reklama na očích.
Railbot
Profil
Viz třeba
http://www.qaltmercator.wz.cz/index.html
tam také nikde není reklama na očích.


Taky je to pekne fuj. Stranka dlouha jak tejden pred vyplatou jen kvuli banneru.
Dizzy
Profil
Si to na WZ nastav na každou stránku dolů, když lidé vidí ukončení stránky, tak už dál nerolují. Stačí dát před reklamu, čili před </body> <div style="height: 200px"> </div> a pak to nahrát na ftp. Reklama se vloží až pod ten div, přičemž podmínky WZ se neporušují. Viz třeba
http://www.qaltmercator.wz.cz/index.html
tam také nikde není reklama na očích.


Nevím...moc se mi nelíbí mít na každý stránce reklamu. Mnohem lepší by bylo, kdybych to dal do iframu, kterej bych dal na Úvod pod novinky na webu a články. Jestli to teda wz nevadí...
Kráťa
Profil
Dizzy
V podmínkách je na úvodní stránce nahoře, nebo na všech dole. Dle mého mínění ať klidně je na každé stránce, kduž není na očích.
mat
Profil
Viz třeba
http://www.qaltmercator.wz.cz/index.html
tam také nikde není reklama na očích.


nevypadá to hezky, docela to kazí dojem z jinak pěkného webu
Dizzy
Profil
Já teda nevim...může mi na to říct názor ještě někdo jinej?
igamenir
Profil
Já myslím, že tím "na úvodní stránce nahoře" chtějí, aby to bylo vidět, když se na stránky vleze - tedy ne nutně nahoře a na úvodní stránce bez nutnosti scrollování (můj názor). Takže záleží, kolik tam těch novinek budeš mít.

Také jsem ale dělal, že jsem to nechával na každé stránce dole až pod copyright apod. Tvoje stránka skončí a pak je tam něco dole. Ten obrovskej div z galtmercatoru se mi rozhodně nelíbí, ale on ani není nutný - tak tam budeš mít reklamu. A co?
llook
Profil
Ne ne, dávají na výběr: na úvodní stránce nahoře nebo na každé stránce dole. Vždycky to musí být vidět. Pokud je to jen na úvodní stránce, tak nižší počet zobrazení vykupuješ atraktivnější pozicí.
Je fakt, že tento vzhled by ten fullbanner dost narušil, to už mi připadá lepší i na každé stránce dole. A nebo doorpage, jako je to teď.
wizard
Profil
Docela dobře to má vyřešený cipino www.cipino.wz.cz
Dizzy
Profil
Docela dobře to má vyřešený cipino www.cipino.wz.cz

Jo, to je celkem ok, ale možná jsem o tom měl přemýšlet dřív...
Dizzy
Profil
Udělám s tím něco, až budu mít čas.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0