Autor Zpráva
Nevědomý
Profil *
Cuzz, víc než všeobecný názor na stránku by mě zajímalo jak vypadá v různých prohlížečích... IE, FF, Opera, Konquror a podobně... A ještě, bych ocenil od vás radu ohledně mizení okrajů u levého a pravého sloupce na straně obsahu ve FireFoxu, snažil jsem se to všemožně řešit, ale moc se mi nevedlo a rostě to nechápu - proč ?


[ www.nirvana-band.wz.cz ]
Railbot
Profil
Ve FF to nijak rozhazeny neni, ale co me dostalo.
Tyto stránky jsou optymalizované pro rozlišení 1024 x 768 a vyšší. Optymální prohlíže...
Za tuhle vetu si 4x nafackuj, mozna prijdes na to proc (napoveda - a neni to jen za ty pravopisne chyby do oci bijici) ;)
A ta detekce prohlizece (nazev, verze..), to muzes dat klidne pryc, protoze to nefunguje uz nejakej ten patek. Ja nemam Netscape, ale Firefox :)
Nevědomý
Profil *
Heh, tak s tím blbnutím si mě potěšil. Ale hapruje mi až stránka http://nirvana-band.wz.cz/mainmenu.php

Jinak to s tou optilmalizací se budu snažit spravit.

A ten JS na tu detekci, pryč nedám protože je to můj první JS :)
Kráťa
Profil
Chtěl jsem se mrknout, ale načetla se mi pouze nějaká fotka a vedle ní bílé místo. Stránka se "donačítala". Napočítal jsem asi taok po vteřině do 38 a když se stále nic nenačetlo, tak jsem to zavřel.
Nevědomý
Profil *
Chtěl jsem se mrknout, ale načetla se mi pouze nějaká fotka a vedle ní bílé místo. Stránka se "donačítala". Napočítal jsem asi taok po vteřině do 38 a když se stále nic nenačetlo, tak jsem to zavřel.


Jaký máš prohlížeč ?
Kráťa
Profil
IE
Nevědomý
Profil *
Tak to by ti to mělo běhat právě nejlíp. Jinak nespíš to bude Webzem. Ty částečné výpadky tam bývají. Ale většinou se to projevuje jen spomalením stahování ve špičce. Heh, zkus to znovu...

[ www.nirvana-band.wz.cz ]
Kráťa
Profil
Teď se mi to načetlo. Ale nevidím nejlepší řešení v tom, udělat nějaké něco a do části načítat stránku. Já bych to viděl spíše obráceně, nebo raději vůbec. To, co má být všude, dát do každé stránky, aby se ti nemohlo stát toto:
http://nirvana-band.wz.cz/data/mapa_webu.html
Jinak prima
Nevědomý
Profil *
Já vím, ale rámy jsou jen na úvodu, a lidi co si prohlížejí stránky s Nirvanou jsou na to zvyklí. Jinak dále na webu to mám přes include.

BTW.: Hlavně mi šlo o to jestli to někomu v nějakém prohlížeči blbne. Protože tam budu na chatu mít hosty a nechcu si udělat ostutu :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0