Autor Zpráva
neliCZka
Profil
Ahoj,

prosím o názory na stránku http://horinekfoto.mzf.cz.
Je to v podstatě můj první "ostrý" web, tak by mě zajímalo, jak se vám (ne)líbí, jestli je pro vás přehledný, co byste si představovali jinak atd...:)
Díky!

Nela
hledej
Profil *
Nelíbí se mi ten modrý pruh při prohlížení fotek, nelíbí se mi, že u akcí alias aktualit je to přeškrtnuté a není tam třeba odkaz na více info. Nenapadlo by mě, že v rubrice Cestování mohou být fotky a o tom, že zadavatelé stránky mají někde i své galerie se dozvím až z odkazu, která je někde dole. Přijde mi to, až moc klikání a to podstatné je schované někde, kdesi v dáli a vy milí návštěvníci to hledejte.
neliCZka
Profil
Děkuji.
Barva změněna, cestování přejmenováno na fotogalerii - nicméně nad tím jsem už při tvorbě dlouze dumala, připadalo mi, že cestování vše vystihuje lépe...Ale pokud by měla být fotogalerie pro návštěvníky jasnější, nechám to tak.
Ty odkazy na hodnocené galerie mi nepřipadají moc důležité, proto jsem jim nechala místo dole...Přece jen hlavní galerie jsou ty webovky samotné.
Info k aktualitám mi také připadá celkem zbytečné, netuším, co by se tam pořád dokola mělo psát. Hlavní je kdy, kde a co. Ale zase jsem ráda za zpětnou vazbu. Jen jestli se mohu zeptat hlouběji, kdyby tam bylo více infa k těm akcím, myslíte, že by to zvýšilo pravděpodobnost třeba Vašeho zúčastnění se?
A myslíte, že místo šktrání to prostě jen smáznout? Zase aby tam nebylo moc prázdno. :))
hledej
Profil *
Ty besedy z té fotogalerie vyházejte a udělejte samostatný odkaz v menu na besedy. To samé v sekci O nás, nechte tam jen strohý popis a tu publikační činnost dejte též do samotného odkazu v menu, protože tam by to nikdo nehledal. Připadá mi to zbytečně rozkouskované, rozhodně jsem netušil, že se dá někde objednat nějaká kniha. Ve Službách bych udělal jen výpis služeb a pak ke každé službě ukázku. Pro akce - zvýraznit či jinak označit nejbližší akci a asi bych i otočil sled od nejnovějších (shora dolů) k již proběhlým. O těch akcí by stačil pouze odkaz ve tvaru "více" s tím, že by se otevřel v novém okně, kde budou patřičné informace (uvedené na webu muzea, atd). Asi bych ty proběhlé akce nemazal, ale jen to trochu zpřehlednil, aby bylo možné poznat, které akce budou, která je nejbližší a které již byly.
hledej
Profil *
Tady jsem si dovolil udělat takové zeštíhlení Vašeho webu. Odkaz na plný náhled: http://3x.cz/di-MAW5.png Není to dokonalé a vůbec se tím nemusíte řídit.
V současné době sama musíte uznat, že Vaše stránky nejsou hotové.
Další věc je třeba, když o dvojici H&S píší v novinách, rozhodně i toto stojí za zmínku na Vašich stránkách, dejme tomu zařadit to do sekce O nás a názvem Napsali o nás. Nyní, když jsem tak přemýšlel nad zaměřením úvodní stránky, která má vlastně uvést a představit, tak jsem nabyl dojmu, že galerie na úvodní stránce nebude to pravé ořechové. Víte jde o to, že stránka má představit fotografickou, besední
a publikační činnost. A to duo H&S odlišuje od běžných stránek, nabízející pouze jednu z činností a to většinou tu fotografickou. Berte to tak, že Vy neděláte stránky pro sebe, ale pro návštěvníky
jakožto potencionální klienty, Vy Vaše stránky znáte, ale oni ne.
Rozhodně po Vás nechci, abyste tvořila extra strohý web, ani web plný cinkrlátek a hejblátek, pouze to udělat tak nějak mezi, aby byl potencionální klient zaujat a měl důvod pro setrvání na Vašich stránkách. Osobně věřím, že se Vám to povede.
neliCZka
Profil
Mockrát Vám děkuji!
Vaše postřehy jsou na místě a máte pravdu. Člověk když sám tvoří web, tak mu opravdu spousta detailů a souvislostí unikne, což je u mě dáno i tím, že jsem v této oblasti začátečník. A koukám, že jsem začátečník i v marketingu :)
Ten nápad s obrázky knih na úvodní straně je super!
Hned jak budu mít trochu čas, tak se pustím do změn :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0