Autor Zpráva
Pra Vey
Profil *
Chtěl bych, abyste zjistili designové nedostatky stránky R.M.cz Děkuji za vyčerpávající kritiku
igamenir
1) Tak nějak mi světlemodrá k Rammsteinům nesedí.
2) Nechápu význam těch fanoušků. Navíc u nich nejvíc zabírá "Fanoušek od:" - trochu to zmenši
3) Používej css - každá buňka má centrování, každý obrázek nuluje border, ...
4) Zase chybí ty ALTy u obrázků!
5) Beze stylů nezjistím titulek, nejdřív si přečtu přidat k oblíbeným, pak menu, fanoušky, kteří mi nezajímají), a teprve pak se dostanu k samotnému obsahu - čili přístupnost ti nic neříká

Tak nějak se mi to nelíbí, ale vypadá to, že jsi nadaný, takže poslední věc: Dělal jsem stránky s texty, a mám tam myslím přeložené nějaké skladby od Rammstein, tak je klidně na svoje stránky umísti - TexTs - Rammstein (ale dělal jsem to kdysi dávno, takže jsou dost nekvalitní - otevírat v IE).
Pra Vey
Profil *
igamneir:
1)Tak až budeš překládat Rosenrot, dej vědět. Tohle už mám.
2)Mám rád světlé stránky, ty předtím byly tmavé a moc se mě nelíbily
3)Ty ostatní vady jsou relevantí
Railbot
Design a svetlemodra barva se mi taky nelibi, neni to hezky. Zvlast pokud jde o Ramm.
RPG
Změnit barvy. Jednoznačně. A navíc když jde o Rammstein.
Timy
podtrhávej odkazy, to horní menu se tam nahoře nějak ztrácí, je nevýrazné, nechápu kolonku hledání - jaký je rozdíl mezi "web" a "rammstein"?
MissCroft
Tyď se to nedá číst!
Pra Vey
Profil *
momentálně jsem uploadoval nový css. prosím, podívejte se teď

>misscroft>asi se to nahrávalo
igamenir
Už to vypadá líp.
U toho vyhledávání není čitelné web a rammstein.
A znovu připomenu to Fanoušek od. Nebylo by lepší dát tam třeba tu hodnost?

Jo a relevantní znamená závažný (nějak mi přišlo, žes použil opačný význam, ale pokud ne, tak promiň)
Pra Vey
Profil *
Nakonec i ta světle modrá byla relevantním problémem. Jelikož ale se mi ale na začátku zdál být irelevantním, mohle celá kauza inklinovat k závěru, že si význam těchto slov do jisté míry neuvědomuji. Opak je ale pravdou. Mimochodem, dávat tam hodnost není špatnej nápad. Ale furt je to práce, práce, práce. Pokud najdu čas a chuť., tak to předělám, dřív ani ťuk. Teď ještě doladit ty barvy, jelikož například web/rammstein nebylo odladěno. Stejně tak některé podstránky (že já sakra neumím php...to by se to ladilo...takhle to udělat jednou v frontpagi a pak změnu aplikovat na všechny stránky...prostě hrůza. ale kdybych se měl učit php, určitě by to vyšlo na dýl) Konec proslovu
Pra Vey
Profil *
Tak a můžete hodnotit nanovo. Protože jsem stránkykompletně předělal v php. Snad někdo zaskroluje sž sem dolů, aby věděl, že ještě něco chci. Zakládat novej topic nechci.
Terra
Profil *
No načítání nic moc, spíš nic než moc !! Hlavička je v pohodě docela ujde !!

Jako základní jazyk bych osobně dal češtinu a né angličtinu !! Jinak písmo je ok.!

Slušný stránky na kterejch určitě každý kdo se o tuhle skupinu zajímá najde všechno co potřebuje.

Rammstein maj dvě (podle mýho sluchu) skvělý písničky a to : [Du hust] nebo jak se to píše
a America.

Hele můžeš mi (jestli by tě to neobtěžovalo) napsat jak si tam dostal ty 55 MB videa dostal.??????? Byl bych ti vděčný

Já myslel že se tam dá dát jenom 50 MB na webzdarma!! ??

Dík za odpověď
Pra Vey
Profil *
Všechny videa jsou uložený na jiných serverech. Ode mě jsou tam jenom odkazy. Nikdy bych si nedovolil tam ty videa mít sám. To bych byl blázen. A jinak America se německy píše Amerika a [Du hust] je Du hast (Teď mě tak napadlo kdyby to bylo "du hustet" - "kašleš". To by bylo téma na song)
Anonymní
Profil *
Pro iganemir:slova použil dobře!
leonardo
Jsem velkej fanda Rammesteinu máš to dobry... ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0