Autor Zpráva
xhelliosx
Profil
Ahoj, trošku jsem předělal design mých stránek a nějak nevím, jak dál, prostě bych byl rád, kdybych slyšel od jiných, jestli to tak mám nechat nebo něco předělat. Uvítám každou kritiku. Děkuju předem!
klikněte tu!
xhelliosx
Profil
koukejte jenom na index prosím, děkuji!
PerToon
Profil
!!!!! Najetí na odkaz v levým menu způsobí že z něj zbude prázdný bílý místo. !!!!!
Co je prázdný bílý obdélník pod stránkou?
!! Nemám rád když půlka textu je obrázek, kterej nemohu označit - aspoň nadpis udělej textově (nebo aspoň jako variantu) !!
! Velký objem obrázků !
(testováno v IE6)
Zlababa
Profil
A jo ... mě se to vcelku líbí až na hlavičku. Fotka mi příjde dost nekvalitní .... a ten zbytek ... no, nevypadá to nejlíp.
Jinak dobrý :)
xhelliosx
Profil
!!!!! Najetí na odkaz v levým menu způsobí že z něj zbude prázdný bílý místo. !!!!!
- ahoj, tohle bych potřeboval vysvětlit podrobněji, asi to dost dobře nechápu, možná to bude načítáním těch obrázků, nevim, asi bych měl definovat barvu, opravím
Co je prázdný bílý obdélník pod stránkou?
- tak to je iframe pro wz reklamu, asi má špatný rozměry, (nevíte někdo náhodou, jaké má ten banner rozměry??:-)
!! Nemám rád když půlka textu je obrázek, kterej nemohu označit - aspoň nadpis udělej textově (nebo aspoň jako variantu) !!
- máš pravdu, ale chtěl jsem použít právě ten font, který tam je a náhrada v zažitých fontech neexistuje!
! Velký objem obrázků !
- opět máš pravdu, ale bylo to mým cílem a snažil jsem se, aby i když je objem velký, i majitelé slabšího připojení nemuseli moc dlouho čekat
Jinak moc děkuji za kritiku, ale šlo mi hlavně o design a barvy, když si budu potom jistý s designem, dá se už to, co jsi mi napsal jenom poopravit !
PerToon
Profil
!!!!! Najetí na odkaz v levým menu způsobí že z něj zbude prázdný bílý místo. !!!!!
Tak teď už v pohodě, ale včera se mi opakovaně místo všech podsvícených obrázků (když na ten odkaz najedeš (úvod, provádíme, ceník, reference, galerie)) objevoval bílý prázdný prostor.

Designově se mi to docela líbí, ale k designu patří i poměr textu a ovrázků a pokud by to šlo, někam bych umístil i obyčejným textem název stránky, autora a tyhle věci. Nelíbí se mi akorát u těch odkazů vlevo ta šikmá čárka, jak se vždycky vrací do stejnýho bodu, ale to je jedno a je to jen divný názor.
Barvy vyhovují.
RPG
Profil
Mně se zase barvy moc nelíbí, na malířskou firmu je to podle mně moc tmavé. Ale to je asi věc názoru.
RPG
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0