Autor Zpráva
akkord
Profil *
Pokud se chcete vyjádřit ke stránkám www.topteramo.cz klíčová slova by měla být minimálně venkovní dlažba terasová dlažba a terecová dlažba i když to poslední se mi zdá hodně odborné hledané spíše profíky, ale proč ne.
__construct
Profil
Vhľad:
• Z designu mám celkom príjemný pocit
• Chýba mi „drobečková navigace
• Stránky so zoznamom predajcov by mohli byť trochu prehľadnejšie
• Stránka Kontakty nefungujú odkazy na mapy.cz (mapy by nohli byť interaktvíne)
• Stránka Napište nám má rosypaný formulár

Kód:
• Používaš zbytočné meta tagy (keywords, author) a meta tag robots môžeš presunúť do súboru robots.txt
• Spomaľuješ vykreslenie stránok načítavaním javascriptov ktoré nepotrebuješ pri rozoberaní stránky v hlavičke dokumentu
• Na Google Analytics použi novšiu verziu kódu a načítavaj ho asynchrónne - urýchliš vykreslenie
• Všetok Javascript minimalizuj
• Štýlopisy minimalizuj
• Na HP Ti /images/bg_top_menu.gif a /none vracia 404 — spomaľuje to načítavanie
• Na strane serveru by som nastavil kompresiu gzipom a dobu platnosti súborov — budú sa rýchlejšie sťahovať a potom načítavať z cache
• Obrázky sa dajú optimalizovať (napr. nástrojom Yahoo Smush It) a ikony zlučiť do CSS Sprites
• Dole v pätičke neescapované znaky >
okolojdouci
Profil *
Nelíbí se mi hlavní menu.
- je tam moc položek, navíc dost nejasně popsaných. Jaký je rozdíl mezi Produkty a informace o produktech? Nebo když budu hledat kontakt na firmu, mám kliknout na O společnosti, Naši prodejci, Kontakty, nebo Napište nám?
- Když tam bude míň položek, budou moct být tučně, což by jim prospělo
- Nezvýrazňuješ vybranou položku

- Naši prodejci - odbyté menu
- Naši prodejci - výběr krajů trpí flashovým neduhem - v opeře do mapy musím kliknout, aby to začalo fungovat, myslím tím už ten hover. Je to otravné a tady zbytečné. Kdybys oželel animaci popisku a udělal to javascriptem, může to jinak vypadat úplně stejně.
- Napište nám .. nevím, jestli to je rozsypané, jak píše __construct, nebo záměr. Každopádně to není udělané dobře.


Zapracuj trochu na používání css. Řádek, který obsahuje 6 buněk se stejnou třídou (a žádné jiné), h1 následovaný br, nebo buňky začínající mezerou nejsou zrovna dobrou vizitkou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0