Autor Zpráva
ice
Profil *
Ahoj, zkritizujte mi prosim web www.vez.wz.cz . Za kritiku predem dekuji
igamenir
Profil
Videa jsou dost velká a WZ není nejlepší hosting, takže stahování trvá dost dlouho. A stránka nemá titulek - jenom pokud si vypnu styly.

Jsou to pěkné stránky, snad jen je toho na nich málo.
ice
Profil *
jaky teda free doporucujes?
HeWeR
Profil
docela cool stín, ale moc mi k sobě neladí barvy. nahoře v tom obrázku jsou nějáký červená letadla, ale nikde na stránce není červená. Používáš černou (to je OK) ale ta modrá ve třech odstínech a ještě k tomu odkazy jsou standartní windowsácká barva (modrá). Ještě to chce doladit.

Jinak proti hostigu nic namám. Web Zdrama je v pohodě a lepší free neseženeš.
Milošek
Profil *
Zkus http://www.ic.cz Je to skoro stejný jak WZ, ale má to 100 MB.
Zlababa
Profil
Jo ... skoro stejný jako WZ jo? Jsi asi upadl ... takový služby jako WZ ti nikde na free nenabídnou. Navíc reklama WZ se dá pohodlně schovat... s přístupem na FTP jsem neměl problémy, což se o IC a Pipni říct rozhodně nedá.
Timy
Profil
- chybí hover u odkazů v textu
- při vypnutých obrázcích by se mohl namísto loga obejvovat nějaký nadpis celého webu

jinak pěkný, líbí se mi to

ad hosting: zůstaň u wz.cz - ic.cz není o nic lepší ani horší, řekl bych, takže by to bylo z deště pod okap.
ice
Profil *
diky za kritiku, videa jsem zmensil snad to tak bude stacit? Titulek asi ne? neni to zadna firemni stranka. Barvy necham, nevidim zadny duvod pro zmenu. Hover jsem spravil. Jeste jednou diky...
Pepee
Profil
Vrchní obrázek (tam co bejvá obvykle nějaký logo) je ve FireFoxu pod Linuxem ujetej ouplně do leva.
Jinak v pohodě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0