Autor Zpráva
HeWeR
Profil
Stránky o jedné hře, nevím ten desing je poněkud extravagantní. Někteří tvrdí, že je super a některým se hnusí tak by mě zajímal váš názor.
Filips
Profil
nevím proč neumí někdo narvat odkaz do zprávy
http://www.nadrzeni.wz.cz/
flz
Profil
troska mi to nesedi s obsahom, ale je to super... a ten napad je este lepsi :)
Filips
Profil
ta reklama nahoře je fuj.
a na ty nadpisi stačí: úvod.... nemusíš vypisovat nadržení - registrace
obarvil bych font nějak
igamenir
Profil
Design není špatný, ale ta hra ho má lepší. Snad by nebyl takový problém z té hry něco vzít a zamontovat to do designu stránek, ne?
Jinak pár chybiček:
1) Menu a obsah mám v Opeře ujetý o proti titulku do strany.
2) Ta reklama divně leze to tý čáry, i když je napravo spousty bílého místa.
3) Když tam ta reklama zmizí, je to nahoře moc prázdné. Co tam třeba dát stav (%) ?
4) Překlepy, gramatika, ...

Nevinná otázka ke hře: Zmiňujete se, že kluk může balit holku, a pokud seženete holku do týmu, může holka balit kluka. A co budou dělat čtyři procenta populace?
HeWeR
Profil
Nevinná otázka ke hře: Zmiňujete se, že kluk může balit holku, a pokud seženete holku do týmu, může holka balit kluka. A co budou dělat čtyři procenta populace?

No tak je pravda, že na ty 4% jsme zapoměnli :)
HeWeR
Profil
Otevírám toto téma, protože web byl změněn. Jsem si vědom některých nedostatků (neklikací logo, nevalidní...). Šablonu jsem dělal hodně dávno a už nemám čas ani náladu to opravit. Jde mi tedy hlavně o tu grafiku, přehlednost...
ppooler
Profil
Design extravagantní není - právě naoapak - k takové hře by se "extravagantní" styl hodil -ale tohle je spíše konzervativní- jinak chválím dobrý nápad...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0