Autor Zpráva
Nevědomý
Profil *
Mám tu pro vás návrh rozpoložení a vzhledu stránek a chtěl bych jen vědět co se vám nelíbí po vzhledové stránce.

NÁVRH
RPG
Profil
Mně se nelíbí ta šedá patička... nehodí se to k té oranžové. Teda aspoň podle mně.
RPG
PerToon
Profil
Po vzhledové stránce.
- nemám rád když na něco najedu a změní mi to obsah, takhle cukneš s myší a přeskočí ti ta horní nabídka
- ta měnící se nabídka by měla začínat víc vpravo, aby byla na základní barvě a ne na přechodu.. dal bych začátek pod text hlavní nabídka
- nelíbí se mi že šedá pravá čára u levýho menu přetíná tu černou, i když to byl možná záměr, ale podle mě má černá prioritu
- na spodek bych nedával tmavěšedou, nebo bych jí nějak oddělil.. nehodí se tam...
Nevědomý
Profil *
jj, moc díky, ani nevíte jak jste mě pomohli :)
Railbot
Profil
Jenom dodam, ze by opravdu bylo lepsi dat pryc to OnMouseOver a nechat to na uzivateli, kam si klikne a az podle toho zmenit ten obsah / dalsi nabidku.
Dizzy
Profil
Mě se naopak to menu líbí, nemusím na to klikat. Jen se mi tam nelíbí ten kurzor na výběru textu, změnil bych to na šipku. Myslím ale, že někomu se to líbit nemusí (viz předchozí příspěvky)
Co máš společnýho s http://www.muzikus.cz/mp3/ ? Podobnej design i to onmouseover u menu.
Krťa
Profil
Ta měnící se nabídka je podle mě bezva věc - žádný cvakání, jen nájezd myší na to co chci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0