Autor Zpráva
Profiweb
Profil *
Ahojte chtěl bych slyšet názory jiných lidí na moje stránky. Adresa je: http://profiweb.over.cz/
Tori
Profil
Zásadní věc: Proč se nedá vypnout ten zvuk na pozadí? Aha, už jsem našla vysvětlení („Hudba se vám asi moc nelíbí ale mně jo“). Zajímavý zvukový smog vznikne, když si otevřu několik článků v různých tabech chvíli po sobě (anebo to je možná jen jedna špatně smixovaná stopa).
Proč mícháte češtinu s angličtinou ("Read More & Comment")? Odkaz "přečíst celý článek" by mohl být bez té kotvy (tedy stejná URL jako titulek článku, ne jako komentáře). Na stránce Gimp – úprava obrázku chybí zmíněné video. V perexech bych spíš čekala nějaký stručný souhrn, o čem článek je - ty opakující se věty "Tak vás vítám u dalšího článku" mě nelákají číst dál. K češtině se radši nevyjadřuju.
jenikkozak
Profil
Profiweb:
Sotva jsem si přečetl zde zveřejněný inzerát, bylo mi jasné, že tím „profi“ se snažíš ze sebe dělat něco, čím nejsi. A to zejména z těchto důvodů:
- z nějakého záhadného důvodu si mykáš;
- píšeš o kvalitních webech, ale ten tvůj takovým není;
- v jednom komentáři píšeš: „pravopis mám v pohodě a když něco nevím tak se mi to zobrazí červeně podtrženo takže by žádný chyby být neměly.“ To se ale velice mýlíš. Dá docela práci najít větu, ve které bys neměl aspoň jednu větu;
- máš vůbec oprávnění takové služby nabízet? Každý profesionální autor profesionálních webů by měl platit daň.
1) Některé položky menu máš psané velkými písmeny, jiné ne. Proč?
2) Stránka Kontakt na TEBE žádný kontakt neobsahuje. Je tam jen kontaktní formulář.
3) Kontaktní formulář nedá žádnou hlášku o úspěšnosti odeslání. Přesměruje na úvodní stránku.
4) Když zapomenu vyplnit jméno v komentáři, zobrazí se mi ohavná bílá stránka.
5) Nápis na stránce Theme na prodej bohužel dost dobře nedokážu přečíst.
6) K té hudbě: „Bohužel jí nemůžete vypnout na tom se stále pracuje.“ To se právě hodně mýlíš. Vím o způsobu, jak ji vypnout, klávesovou zkratkou. Alt + F4.
7) Cituji z posledního článku: „Určitě je i více stránek než jen WebSurf ale já osobně znám jen tuhle, a myslím si že je ze všech nejlíp udělaná.“ Znáš jen jedinou, ale zato víš, že je ze všech nejlepší? Promiň, ale to mi rozum nebere. Raději napiš, že je nejlepší a zároveň nejhorší z té jediné, co znáš.
8) „Katalogy stránek:“ (na téže stránce) Pod tímto „nadpisem“ je uveden katalog jediný. Ale o tom, že máš problémy rozeznávat jednotné číslo od množného, jsem už psal. (Sám sebe považuješ za celou třídu.)
9) „3 Comments: “, „Listopad 11th, 2011 at 14.37“,„Comments RSS feed“,„[ THEME BY !NST4N!!K | CODE BY !NST4N!!K | ]“ To nabízíš překlady redakčního systému? Tohle je totiž anglicky
10) „Přidat Komentář“ (A hromady dalších textů.) K velkému „k“ není důvod.
11) Počítadlo se nehodí do tvého Theme by !NST4N!!K.
12) „Popis tvorby a publikování WWW stránek pro začátečníky i profesionály.“ Já jako začátečník se docela ztrácím. Asi je to psáno spíš pro profesionály.
13) Metatagy nejsou větami, není proto důvod za nimi dělat tečku.
14) „U Warezu bych doporučil uploadnout vlastní Film nebo hudbu, a dodat vlastní informace o filmu nebo Hudby.“ Vlastní film, to myslíš, že máme natočit vlastní film? Ale to pak nebude warez, ne?
Toto všechno mě vede k otázce, opravdu jsi celý ten „desing“ dělal sám? Nebo jsi jen nějaký stáhnul a upravil?
margin
Profil *
Profi Web s webdresinkem na freehostingu ic.cz, za služby se platí složenkami.
Apríla už bylo.
Profiweb
Profil *
čaute, díky za kritiku budu se snažit chyby spravit ale asi pravopis nezlepším hold nejsem čech :( Jsem tu 3 roky a je mi 19. Za to se omlouvám.
ludekbrno
Profil *
Profiweb:
Nám se neomlouvej. Pochybuju ale, že případní zákaznící budou pravopis tolerovat s vysvětlením, že webdesigner nebyl čech. Pokud nevyřešíš pravopis, je zbytečné komukoliv služby nabízet, protože jsou nepoužitelné.

Jen tak mimochodem jsem si všimnul chybičky, že pravý posuvník má má stejnou barvu jako jeho pozadí, takže není vůbec vidět, kde je.
Nietszche
Profil *
Kdybych udělal někomu takový web za peníze, asi by mi ho vrátil. Nic tam nevidím, kašleš na to, že někdo nemá orlí oči.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0