Autor Zpráva
emcaamatej
Profil
Jsem řidič kamionu a je to má první stránka. Pro vytvoření, jsem použil redakční systém Joomla + jsem prováděl některé úpravy a překlady komponent a modulů. Stránku jsem spustil do provozu v Květnu a stále na ní pracuji (pokud je chvilka času)
Dík za vaše názory.
www.truckeri.cz
Novy
Profil
Web je celý dobrý, až na logo. Chtělo by to zvětšit bílou plochu kolem obrázku, třeba tak, aby byl široký jako menu.
pidusak
Profil *
V jednoduchosti je síla. A kdo nevěří ať se podívá na google. :) Vypadá to přehledně a tak jak psal Novy, chtelo by to predevsim vyresit logo. Jen bych se chtěl zeptat ... je opravdu nutne nacitat zhruba 15 externich CSS souboru? :)
pcmanik
Profil
emcaamatej:
Mne nez sa nacitala cela stranka, tak podla firebugu to trvalo 11.26 sekund, najviac trval samozrejme facebook. Mam linku 30 Mb/s takze pomalym netom to nebude.
A po refreshi skocilo 209 poziadaviek na server a celkovy cas 24.96 sekund, to je katastrofa, celkovo prenesenych 800 kB dat.
Priemerny cas nacitania celej stranky je 12 sekund a pokazde je cez 200 poziadaviek...

K zdrojaku sa snad ani netreba vyjadrovat, cista katastrofa.

Co sa tyka designu, mne zas az taky dobry nepride, je tam len biela farba, ale design neni jednoduchy a je tam vela informacii, az je to neprehladne
pidusak
Profil *
pcmanik:
Snažil jsem se hlavně o pozitivní motivaci. Viděl sem spousty webů na které se vyloženě nedalo ani dívat.
emcaamatej
Profil
Děkuji moc za vaše názory a velmi si jich vážím! Do budoucna si z nich vezmu ponaučení! Na novém LOGU se pracuje a to ostatní se pokusím zjednodušit pro rychlejší načtení, té délky načítání jsem si vědom. Ještě jednou podotýkám je to můj první web. Jinak se živím jako řidič kamionu a stránky vytvářím ve volných chvílích a tento web jsem vytvořil pro zábavu řidičů.
Mistr
Profil
emcaamatej:
Počešti si alkoholovou kalkulačku:
(1) V modrém políčku napiš Vypočítat.
(2) Větu pod výpočtem uprav do podoby orientační a nemusí být shodné.
A jen tak mimochodem, to zadávání váhy není prakticky vůbec vidět. Zvýrazni jej.

Na webu Tě občas pozlobí kontrast barvy písma vůči barvě pozadí, viď?

Nedoporučuje se ani pokud možno používat více fontů na jedné stránce.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0