Autor Zpráva
iVesmir.eu
Profil *
Děkuji za kritiku nebo případné tipy na vylepšení.

http://www.ivesmir.eu/
Kcko
Profil
http://www.ivesmir.eu/planety/

Jak někoho odkáži např. na Pluto?
Navigace v pravém sloupci by měla mít přednostnější místo než první dva bloky? Navíc mě skutečně nějaký infobox a vzhled nezajímá, pokud bych na tento web šel za infem o nějakých planetách ...
Je to velmi špatně nastylováno, zformátováno / typografie a celkově chaos.

Vyhaž půlku věcí v pravém sloupci, které nikoho nezajímají a zamysli se nad lepší strukturou stránek (navigace) a také tím jak informace návštěvníkovi připravíš.
pcmanik
Profil
iVesmir.eu:
Zbytocna medzera medzi vrchom prehliadaca a logom.
Ako spomenul Kcko v pravom stlpci je velmi vela zbytocnosti. Take pocitadlo dnes uz nikoho nezaujima.

Edit: Vsimol som si bug s tym sliderom, ak sa prepne iny tab v prehliadaci, tak sa potom spustia vsetky animacie, ktore cakali naraz. Ak sa nemylim je to bug priamo v jQuery, ktory bol v 1.7 uz vyrieseny, tak by malo stacit, len aktualizovat.
okolojdouci
Profil *
V horním boxu mě zaujme "Satelit NASA má další objev", rozkliknu "Čtěte více ..." a v boxu mám "Země Měsíc prý nepotřebuje".
margin
Profil *
Třetí planeta v pořadí od Slunce je pro nás velice důležitá, protože je to naše domovská planeta.
Já jsem si nativně myslel, že najdu unikátní obsah, a nic...
luke69
Profil
Designově to je celkem příjemné, akorád ty skiny - to jsou tvoje fotografie/kresby? Chybí tomu možná trochu hezké logo. Co mě na webu rozčiluje je ta animace, lítám sem a tam... Obsahově...no to si už musím promyslet ty, ale pokud tam chceš sepsat články o tom, co všeobecně k dohledání na wiki, tak to asi moc navštěvovaná stránka nebude, chce to něco jedinečného, co přitáhne lidi, pokud to mají být vesmírné novinky, musí být ale opravdu aktuální (článěk - novinka, co byl aktuální před měsícem je k ničemu), pokud to má být místo, kde budou lidé na toto téma diskutovat, chce to, aby tam byl někdo, kdo bude na dotazy odpovídat atd... jinak z webu jsou cítit free webdesign technologie, což je trochu škoda - dává to pak amatérský dojem.
miro33
Profil *
NÁVŠTĚVNÍ KNIHA
je hrůza
jenikkozak
Profil
iVesmir.eu:
Ty se vesmírem zabýváš?
Pluto je nejvzdálenější planeta od Slunce a také nejmenší planeta Sluneční soustavy. Pluto znamená bůh podsvětí. Je v pořadí devátá. Pluto je vlastně dvojplaneta. Se svým měsícem Charonem tvoří dokonalý pár. Pluto bylo objeveno 18. února roku 1930 a objevitelem je Clyde W. Tombaugh. Pluto obíhá po dost výstřední dráze o velké poloose 5,9 miliardy km. Pluto je po určitý čas osmá planeta Sluneční soustavy.“
To je poměrně plutovaté vyprávění o objektu, jemuž už tři roky není uznáván statut planety. A víš, co je ještě horší? On to vůbec není tvůj text. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0