Autor Zpráva
Iva
Profil *
Života běh mě donutil učit se i Flash - za týden jsem sice v půli knihy (v hlavě prázdno), ale chybí praxe a zkušenost. Prosím všechny o posouzení 2 bannerů pod stránkou:

http://www.muaythai.cz/cmf/cz/aboutmt.html


Byl problém s validitou webu při dosazení objektů Flashe, snad už je to v pořádku. ActionScript vůbec ještě neovládám, ale budu muset.

Všem předem děkuju za názory.

Bude-li se Vám chtít, pomůže mi také hodnocení výše uvedeného webu. Aktualizuje se několikrát týdně, určitě je tam hodně věcí ke zlepšení.
Petr
Profil
Já na tvém webu nemám žádnou připomínku. Moc se mi líbí…..
markétice
Profil
Docela dobrý, ale ten boxer nahoře nemá stejnou barvu jako ten dole. Taková maličkost.
Pnaky
Profil
MOc pěkný a osobně bych preferoval horní banner... Líbí se mi víc...
Iva
Profil *
Děkuju moc všem za čas a názory.

Samozřejmě, kdo by nebyl rád, když se jeho práci hodnotí kladně, ale určitě je třeba na tom webu ještě zapracovat.

Bannery -

to Markétice:
Všímáš si dobře, ten boxer trochu prošel "žloutenkou". To logo je dost složitý, a při zmenšení ve Flashi se stalo nevýrazným. Nutné zvýšení kontrastu zasáhlo i barevnost (fakt to ještě neumím). Banner ale bude umístěn na jiném webu (rozdíl mezi logy tak nebude patrný), ale zkusím to ještě propracovat.

to Pnaky:
Oba bannery jsou dělané podle vzhledu a barvnosti příslušných webů. "Skromně" (jako autor 1 z webů) musím říct, že lépe se opravdu dělal ten 1.banner. U 2. už mi docházely, co by začátečníkovi, síly i inspirace.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0