Autor Zpráva
Ondřej Horálek
Profil *
Prosím o Váší kritiku a hodnocení a hlavně o vaše názory na mé stránky www.horalek.g6.cz/
Taurus
Profil
Je to bohužel strašně pomalé a to mám hodně rychlé připojení. Odešel jsem.
Ondřej Horálek
Profil *
Ale ono to zrychlit nejde ne ? :)
Ještě mně napadlo dát před zobrazení stránky načítání (loading..) a pak by to snad naběhlo už načtené :) .. Ale to bych se musel něak naučit ( najít )
okolojdouci
Profil *
Ondřej Horálek:
Ale ono to zrychlit nejde ne ? :

Ale jde. Stačí, když zařídíš, aby stránka neměla 2,3 MB.
Ale abych napsal názor:

Nelíbí se mi černomodrý vzhled, obrázkové nadpisy, pomalost, přilinkovaných asi 20 css a asi 30 js, duplicitní menu. Vlastně marně hledám, co by se mi tam líbilo. Jak fotíš, to ani pořádně nevím, protože ty negativní dojmy všechno přebily a na koukání na fotky jsem ztratil chuť.
Han
Profil
Páči sa mi táto farebná koémbinácia ale určite by som urobil tú modrú výraznejšiu, potom nevidím dôvod prečo tam máš toľko typov písma a mixuješ tam Angličtinu s Češtinou a neviem čím ešte, hover toho čísielka dole v novinkách nechápem, nevidím pri ňom číslo? A ešte by som ten baner prerobil nech sa posúva až na reakciu užívateľa, dosť mi to totiž vadí pri čítaní a myslím si že nebudem jediný. No a samozrejme tá pomaloť, kliknem na "Kdo jsem", začnem čítať (mimochodom nie pekným, úkzkym fontom napísaný) text a o 5 sekúnd mi stránka preskočí, pridajú sa nadpisy, obrázky a neviem čo som čítal. Ako tak pozerám po grafike, usudzujem že si ešte začiatočník (alebo sa mýlim?), taktiež to duplicitné menu, keď už xceš to menu čo je úplne hore tak by som ho nastavil nech sa pri scrollovaní zachytí hore a tak ho môžem použiť ajkeď to mám odscrollované , ale ani to nie je najšťastnejší nápad, najlepšie asi urobíš keď ho zmažeš ... Celkový layout sa mi páči, len by som skonsolidoval to písmo, trošku oživil a rozjasnil a samozrejme zrýchlil. A ešte ten hrozný baner upravil nech mi neskáče ako sa mu zaxce. Toľko môj názor ;)
Taurus
Profil
Ondřej Horálek:
Ale ono to zrychlit nejde ne ? :)
Jde. Vyhozením volovin. Vždyť ty tam máš snad všecky verze jQuery dohromady :-) To jsem ještě nezažil...
U pár výstavních webů se lehčí zpomalení na úkor efektů dá tolerovat. Tady není ani nějaký extra efekt, ani rychlost. To už je pětkrát rychlejší i červenátrubka.
luke69
Profil
Ten zdroják....šílený....kolik těch odkazů na CSS tam vůbec máš???
Serun Aseo
Profil *
Docela chápu odkud pochází ten přeplácaný kód a míchání češtiny s angličtinou. Je to pozůstatek po upravené šabloně do WP: www.simplewpthemes.com/demo/theme/
Jinak mám rád, když, u fotografů speciálně, vzhled webu nepřebíjí vlastní fotografický obsah. Což tento web dělá.
Serun Aseo
Profil *
Cituji z webu:
"V poslední době se zabývám zejména focení,ale také grafiky a tvorbě webových stránek a dalších, například tvorbě vizitek. Převázně focení se věnuji jen pár měsíců ale přesto jsem za tu krátkou dobu nasbíral hodně zkušeností. Focení je něco, co mě dokáže naplnit."
Tohle lze napsat za střízliva?
peta
Profil
* Je tam spoustu zmatecnich a duplicitnich odkazu (2x totez menu). Odkazy nepodtrzene, v ruznych barvach (No Comments, Play, Page 1 of 14 123...) , uppercase (DISKOHAUS) / lowercase ( No Comments »), s sipkou i bez sipky. S ruznym hoverem (Trucks, NeoCube) No, chaos. Ja byt uzivatel, tak jsem uplne ztracen. Nastesti se strance radeji vyhnu a jeji uzivatel doufam nikdy nebudu.
* Pri nacitani nemas v css zadane cerne pozadi, tak to neprijemne blikne z bile do cerne.
* Na nekolika mistech mas spatny kontrast text/pozad. Napriklad dole page "[1]" to cislo vubec nevidim, matne vnimam "PlayPrev|Next". Text sloganu nahore mas reseny nezaostrenym obrazkem. A fireshow mas text zarive bilou, coz je az prilis velky kontrast, pro zmenu.
* Velikosti nahledu obrazku maji asi nahodny rozmer. vetsinou je pekne si vybrat treba 500x300 a toho se drzet, orezat fotky. navic jsou nektere texty, paticka, nalepena na okraji okna
* Fotky u OLD SCHOOL jsou temne na cernem pozadi, tez slabe viditelne; treba ramecek okolo?
* Pri rozmerech okna asi 500x1000 se vpravo uplne nahore nedokresluje pozadi nebo spis je to mone posunute 150 px vic vpravo nez by melo byt, asi.
* na strance akce je dole spoustu prazdnych radku
* na strance aparatura jsou odrazky mimo tok textu

Doporucil bych vypracovat si sablonu, dokument, o tom, jak ktery prvek htmml budes resit a toho se drzet na kazde strance. At klikam, na co klikam, porad se mi stranka vzhledove meni a mam pocit, ze jsem ne jine strance.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0