Autor Zpráva
Doktor Sirius
Profil
ohodnote mi stranku www.svk-skinheads.wz.cz POZOR !! stranky nepropaguju nacizmus!!! To poznamka autora to pisal s44 nie ja ja som pisal len historiu ako taku
Timy
Profil
Skinheads patria na Slovensku k najnebezpečnejšiemu a najrozsiahlejšiemu hnutiu na Slovensku. Propagujú fašizmus, tvrdý rasizmus a nacizmus -- to není skinhead, to je nácek

jina co se týče webu - pročti si něco o použitelnosti stránek http://www.jakpsatweb.cz/pouzitelnost.html
Dero
Profil
"Skinheads patria na Slovensku k najnebezpečnejšiemu a najrozsiahlejšiemu hnutiu na Slovensku. Propagujú fašizmus, tvrdý rasizmus a nacizmus(poznamka akutora: TAK TREBA!!). Podieľajú sa na mnohých rasovo motivovaných útokoch na Slovensku."

Tak nevím. Mně to jako propagace přijde.

Co se webu týče - technicky špatné.
llook
Profil
Mě to jako propagace nepřijde. Mě to připadá jako konstatování, že to propagují. Na těch stránkách to ale nepropagují.
Jinak Timy asi narážel na to, že všichni skinheadi nejsou náckové. Třeba takový SHARP - jsou sice taky často tupý, ale ne náckové a rasisti. Nebo aspoň o sobě tvrdí že nejsou.
flz
Profil
okrem toho ze to porusuje pravidla wz.cz je to... dizajnova grcanica, gramaticka pohroma a propagacna *********.
a z objektivneho hladiska: validator nahlasil 34 chyb
Timy
Profil
llook
nejsem sice expert na skinheady a nácky, ale zhruba takhle - skinhead není nácek. Skinhead nemá rád nácka. Alespoň tak to funguje u nás, pár skinů (ne zrovna příliš osobně) znám. Dřív byli jenom skinheadi, ale pak se nějak názorově rozešli a vznikli z toho skinheadi a náckové. Ale co vím, tak třeba někde jinde v republice to je docela pomíchaný a skinheadi nemají k náckům zase tak daleko, takže je to složitý. Ale každopádně správný skinhead není nácek, na to pozor. Ale to jsme asi trochu mimo, že...? :-)
Dero
Profil
llook: Narážel jsem na onu "poznámku autora". Konstatování není emotivně zabarvené a je objektivní. Propaganda tato kritéria splňovat nemusí.


Jinak tohle je zajímavý článek.
Šlaha
Profil
Ono už to, že autorem je někdo "D88", což znamená DHeil Hitler, je zajímavé. Technicky nic moc.
Jinak citace z textu opravdu skinheadské kapely:
Podívej na to,
je to tu zas,
prapory s černym křížem,
nerozumím v nás,
už jsou tu zase, ten hnědej mor,
zkurvený nacisti, jdem na ně OI!
Doktor Sirius
Profil
To poznamka autora to pisal s44 nie ja ja som pisal len historiu ako taku
Meldo
Profil
Uz len kvoli tematike hodnotim velmi, velmi negativne. Graficky hnus.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0