Autor Zpráva
Jiří 'B.J.' Vlas
Profil *
Stránky jsou na http://www.edunet.souepl.cz/EZO. Vym, jsou dělaný přes rámy. Kritizujte spíše design.
Jiří 'B.J.' Vlas
Profil *
Hmm :-) je to bez tý tečky na konci, takže http://www.edunet.souepl.cz/EZO
llook
Profil
Bohužel na té adrese vidím jen chybu 404. Neodpustím si malé rýpnutí: design znamená návrh. V případě designu grafiky to znamená grafický návrh, ale v případě designu webu mnohem víc, třeba i rozhodnutí o použití rámů.
ameeck
Profil
obrazekna pozadi pryč, text blbě kontrastuje a ten obrazek k strance nema žadný vztah...
když už MUSÍŠ použít framz, aspoň si uprav scrollbary, ty šedý, mi ve firefoxe moc připomínaj IE....
llook
máš pravdu, a vono to i po tý grafický straně dost pokulhavá.....
SuE
Profil
-obrázek na pozadí pryč, prosím, nemá s tím souvislost a i kdyby měl, zhoršuje to čitelnost. První strának má zaujmout, když na to musím mžourat, tak jdu pryč.
- V souvislém textu podtrhávej odkazy a nepodtrhávej normální text. Za tohle bych máchala v koši ve Vltavě. To mám jak idiot šmejdit myšou, abych poznala, že to podtržené není odkaz a ta kurziva jo? Navíc někde je odkaz zeleně, jinde je zeleně nadpis a odkaz černě :-(((
-ty změny kurzoru v IE mě taky moc nenadchly.
- ve firefoxu ty zelené odrážky v menu nejsou - jen občas nějaký siroteček se tam potuluje
Kráťa
Profil
Zelenobíle jsem ještě nedělal, prima. Ten obrázek na pozadí je fakt divný. Nejen, že snižuje čitelnost, navíc jsem si myslel, že jsem na stránce nějakého kosmetického salonu, či co. Když už, tak něco souvisejícího. Ty změny kurzoru mě spíše mátly a odpoutávaly pozornost. Na úvodní stránce mi to přijde jako nějak moc informací, ale na druhou stranu člověk nemusí půlhodiny klikat a může jen číst :-).
Petr
Profil
Ahojky,
tento veb se ti povet. Jen bych na té hlavní stránce dal prič tu slečnu.
Jiří 'B.J.' Vlas
Profil *
Hmm, zajímaví. Kurzory budou odstraněny, odkazy se začnou podtrhávat a mnopho dalších novinek při příští aktualizaci. Ta bude 20.12.2004 a bude toho dost :-). Rámy zatím zůstanou ale přes příští aktualizaci už tam pak snad nebudou.

Jiří 'B.J.' Vlas
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0