Autor Zpráva
Felix
Profil *
Dobrý den chtěl bych poprosit o nějakou kritiku mojí stránky. www.fexcorp.com Teprve se vše učím ale chci to dělat raději pomalu a pořádně než utvořit web a pak jej vyhodit.
Dixie
Profil
Nelíbí se mi to, že ten obrázek je tak moc ořezanej. Chělo by to použít nejaký gradient.
jinak dost mi chybí popisky tlačítek, nebo ve tvém případě hvězd bez toho, aniž bych na nich musel držet myš...

Jako rozcestník je to moc hezké.
Felix
Profil *
Pro Dixie ořezanej? jako že má malý rozměr ? při rozlišení 1280/768 je řekl bych velký až až.. vemu li v úvahu že pořát někdo může běžět na 1024/768. Při viším se vycentruje.

Co myslíš pod slovem gradient? (Nějaký návrh)

Nad těma popiska jsem se taky pozastavil a popravdě nechtěl jsem "standardní" desing (klasicke menu atd) skoušel jsem cotojátka ale nějak se mi to nedařilo skloubit dohromady s mouseover. Asi bych se musel podívat po flashy nebo javě, abych ty tlačítka udělal jinak. Popřemýšlím i nad přímími popisky ale spíše formou nějakého obrazku s altem
Taurus
Profil
Bohužel není moc co hodnotit. Jeden obrázek vesmíru vedoucí na fotku stromu a motorky. Mrkni se na moderní webové galerie, abys viděl, která bije. Nevynechej www.jpw.cz a zároveň mrkni, prosím, do pravidel ČJ, protože to se prostě nedá číst, tohle...
Felix
Profil *
Taurus: je to jen kostra která ukazuje jak se to bude vyvíjet. Pár obrázků jsem tam musel dát. Což jsem řekl víše.
Vždy je co hodnotit, krom alibismu teda. Jeden obrázek vesmíru // no není tam žádná hvězda věru vesmír to nebude//
Vedoucí na... // To prodo že je to jen "Kostra" krom desingu se dá hodnotit/kritizovat styl, popřípadě říci co zlepšit.(Jo přemýšlím o galerii ve flash ale upřímě web bez všech možných/nemožných doplňků je účelnější a momentálně nechci dělat 2 verze abych uspokojil každého, přece jen se to učím. Ano vím "moderní" web galerie když nemám zaplou podporu flash a java tak jednoduše nefungují nu baže o tom bije.
A s ČJ jak říkáš.. No jsem dislektik a YI pro mě byl odjakživa problém to přiznávám // zaplať pánbůch v html problém s čj není :D // číst to nemusíš a tuším že s webem to nemá co společného (tam je vše ok z tohoto hlediska)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0