Autor Zpráva
frances
Profil *
Zdravím profíci poprosil bych o feedback mé službě Linkmonitor.cz, která umí spravovat celá portfolia webů, prodeje a výměny odkazů a mnohem více.
Budu rád za vaše připomínky jak k samotné službě tak k landing page a jejího vylepšení.
Díky
Petr ZZZ
Profil
Na tom webu není jediná informace, ze které by bylo byť jen náznakem zřejmé, jak to funguje; odkaz vyzkoušet zdarma vede na registrační formulář, navíc z něho vyplývá, že ve skutečnosti to je placené, což popírá hned první větu pod nadpisem O projektu.

Cituji z úvodní (a více méně jediné) stránky:

"Linkmonitor pohlídá vaše weby a odkazy zdarma!
Správa vašich webů a jejich ranků
Kontrola výměněných odkazů
Správa prodaných odkazů a vašich klientů
Přehledná nabídka vašich odkazů"


Správa mých klientů? Správa ranků mých webů? Kontrola odkazů? Všechno, co jsem schopen si pod tím představit, mi nahání husí kůži.

Je to špatně nakódované (nelze měnit velikost písma), ale to už je jen detail. (Ještě jeden detail: vyměněných se píše bez čárky nad y.)

...k landing page a jejího vylepšení
Předložka k vyžaduje třetí pád, tedy "k jejímu vylepšení" (omlouvám se za hnidopišství, ale vídám tuto chybu na internetu poměrně často a začíná mi jít na nervy).
Mistr
Profil
frances:
(1) Například do patičky přidej kontakt.
(2) Políčka INPUT ve stránce Registrace odděl většími vertikálními mezerami spolu s jejich příslušnými popisky, ať je lépe naznačeno, který popisek patří ke kterému INPUTu, tedy co je do daného políčka vyžadováno zadat.
(3) Popisek tlačítka ve stránce Registrace by mohl spíše znít Registrovat než Uložit, ne?
(4) Postrádám nějakou nápovědu či návody.
Marek88
Profil
Já se vyjádřím jen k tomu, co mě asi nejvíc udivuje, a tím je vaše captcha. Je totiž úplně k ničemu. Proč? Protože captcha má zabránit programům (robotům) v útoku na váš web a i to v případě, že jsou napsány přímo proti vám. Captcha by měla být taková aby se nedal napsat program, který ji rozluští (nebo aby to bylo alespoň co nejtěžší). Proto se většinou používají různě barevná a hlavně pokroucená písmena. Vy používáte všechna písmena stejná, takže není problém napsat program, který ji přečte. Sice mi teď můžete tvrdit, že vám tam spam nechodí, takže to funguje, ale jsou i jiné (pro uživatele neviditelné) ochrany, které by byly stejně účinné jako tohle.
frances
Profil *
Petr ZZZ: nevím přesně jak jsi došel k tomu že to je placené, systém i registrace je zdarma, žádné poplatky se neplatí. Za ostatní připomínky děkuji
Mistr: díky návody budou dodány a připomínky zpracovány
Marek88: s captchou nikdo nemá problém s uživatelů, a zatím spam nechodí takže účel plní... Myslím že je lepší než na mnoha jiných webech (mail seznamu) kde mi trvá i několik desítek minut než se trefím... tady problém není.
Marek88
Profil
frances:
Zřejmě jsi můj příspěvek nepochopil, tak ještě jednou v bodech:
- Uživatele captcha otravuje, a to i přesto, že si nestěžují.
- Tvoje captcha je velmi snadno prolomitelná.
- Stejně kvalitní ochrana proti spamu může být pro téměř všechny lidi neviditelná - třeba jako zde na diskuzi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0