Autor Zpráva
Kubuska112
Profil
Co říkáte na mou první stránku Burda-Search?
jenikkozak
Profil
Kubuska112:
- Vyhledávací centrála? Spíše Sbírka toho, co internet dal. Směska bez nějakého vyššího smyslu a praktického významu: K čemu mi je, že mi zobrazuješ název mého OS? Ten znám. A IP? Nezajímá mě. Aktuální kurz je fajn. Ale k čemu je vyhledávací stránce. Ukázka toho, že hodiny mohou chodit různě je taky zajímavá, ale nemá smysl. (Lepší by bylo, kdyby ty druhé hodiny šly obráceně - proti hodinovým ručičkám.)
- V IE to máš rozpadené. (Pravděpodobně to není tvou vinou a pravděpodobně to nedokážeš srovnat.)
- Zdrojovému kódu jsi moc nedal.
</p>
</p>
</p>
</p>
HTML neumí dát odstavec do odstavce. Nehledě na to, že to je blbost.

Burda-Net a Burda-Search jsou registrované obchodní značky společnosti Burda Company©®
Alé, na copak si to hraješ?

- Jen tak mezi námi, ten Hacking tady v profilu má být čím? Ségra umí háčkovat takové krajky, zvládneš to taky? Víš, nebýt toho divného popisku, díval bych se možná na ten web z jiného úhlu.
Tori
Profil
Rozbitá čeština v té liště dole. Taky nechte na konci stránky trochu víc místa, takhle ta lišta překrývá část textu (asi Chat Online, nebo co to je) (Chrome 15.0). Btw nejdřív jsem podle názvu myslela, že to bude vyhledávač střihů z Burdy. :-)
Návod: napište text, který vás zajímá, a klikněte si na vybraný vyhledávač. Objeví se nové okno se stránkou daného serveru a výsledky hledání. “ Tohle by mohlo být trochu blíž k vyhledávacímu formuláři, než 3 obrazovky pod ním. Jinak jako vzorník toho, že umíte použít API různých BlueBoardů super, ale chybí mi nějaký záměr, důvod proč bych měla hledat přes tuhle stránku (nebo ji vůbec používat) místo rovnou otevřít google.
Novy
Profil
Než tohle – stáhni nějakou šablonu a použij ji http://www.freecsstemplates.org/
Darker
Profil
Kubuska112:
Tak jo, tedy vážně:
Máš tag CENTER mimo BODY. Špatně...
<h1> <blink><center><b><i>Burda-Search</h1> *)
Neuzavřené tagy. Zvýrazněné tagy jsou párové a těmhle ten druhý do páru chybí.
<table><tr></td>
Tvoje pojetí tabulky je mi záhadou.

Mohl bych takhle pokračovat dalších dvacet minut, ale moc mě to nebaví. Takže běž hezky na jakpsátweb a přečti si co to vlastně to html je. Napíšeš mi z toho referát a já ti pak za odměnu řeknu, co je to hacking.

*)
Auto PRE po vložení kódu? Dobře vy :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0