Autor Zpráva
miro33
Profil *
Zdravím všechny webmastery! Právě dodělavam design.

http://www.kyusho-jutsu.cz/
Kyusho jutsu, dim mak, dim hsueh i atemi.

Uvítám jakoukoli zpětnou vazbu.

A co řikáte na počitadlo?

Jaké počítadla jsou nejvíc in? Jde o jednoduchost any se nemuselo nikam registrovat a tak.
Sir Tom
Profil
miro33:
Také zdravím.

* to temně rudé pozadí se mi nelíbí - je moc drastické a připomíná krev -> horor, gothic, apod. (co třeba použít bílou?)
* písmo v menu se velmi špatně čte - je příliš tenké a není v kontrastu se svým pozadím
* title u obrázku na hlavní stránce je nic neříkající...
* jinak je to asi fajn - možná by bylo vhodné vložit pod nadpis nějaký podtitul, který by laikovi (mně) řekl, o čem že ten web je... (kvůli obrázku hlavy jsem si myslel, že to bude nějaká východní filosofie, medicína, ezoterika - až pak jsem zjistil, že se jedná o obranné umění)

* co se týká počítadla - na webu jsem žádné neviděl - osobně jsem proti počítadlům na webu - žádného návštěvníka přeci nezajímá, kolik lidí web navštívilo před ním - tato informace je pro něj naprosto nepřínosná...
ludekbrno
Profil *
miro33:
Počitadlo je k ničemu, nikoho nezajímá a navíc každý ví, že se dá snadno zfalšovat, takže mu stejně nevěnuje pozornost. Počitadla frčely na pubertálních webech před 10-ti lety :-)
Plaváček
Profil
miro33:

Ten web asi není určen ke čtení, že?
Ivy
Profil
Se zájmem jsem se začetla, ale docela mě otravuje že si musím zvýrazňovat text myší aby byl čitelný. Udělej prosím něco s písmem (kontrast, barva, pozadí ...)
simmi
Profil
jak zde již bylo řečeno rudé pozadí mi osobně nevadí může to mýt spoustu dobrých duvodu jen bych změnil ten podklad pod text nějakou bílou a klidně i opacity 20 nebo něco takového.. když už máš statické pozadí uvítal bych také statické menu.. nějak mě to na chvilku zmátlo.. slabší zesvětlení na hover a třeba použít list-type circle.. ale je to tvuj web..
miro33
Profil *
Dekuji za názory. Design má upravenou a doufám konečnou podobu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0