Autor Zpráva
Gekon
Profil
Předělal sem design mejch stránek, část je šablona, část je moje práce, a nešetřete kritikou. www.xidlisti.unas.cz
Railbot
Profil
Pouzivat ramy se vseobecne moc nedoporucuje a zvlast v dnesni dobe to povazuju za prezitek, kdyz je tu CSS...
PerToon
Profil
Rámy fuj a při zmenšení okna prohlížeče mě to v levým menu nepustí dolu, takže se nedostanu k odkazům. Ten zdrojový kód se mi zdá docela divně divnej, to bude tím, že FrontPage. Nahoře v hlavičce nevím, jestli ty dva světlý proužky náhodou nejsou na text, co je o trochu níž. Takhle se vmezeřuje kam podle mě nepatří, čímž trochu znepřehledňuje. Ty stránky úplně šíleně řeší češtinu - podle zdrojáku je každý český znak zapsán jako entita!!! A to by zatím stačilo.
czcore
Profil *
ramy sou dnes uz zapovezeny....a kliknout na odkaz a docist se "v rekonstrukci" = zavrit stranky. kdyz tam neco neni tak na to nedavam odkaz
Petr
Profil
Názor na tvé internetové stránky mám takový že bys měl posunout nadpis (oficiální stránky naší třídy S 2.A) trochu nahoru a bys to měl v rámečku. Ve fotkách bych udělal místo čísel fotek, náhled jednotlivé fotky. Do složky ankety bych dal souhrn všech anket a aktuální anketu bych strčil na hlavní stránku. Pokec bych ještě trochu roztáhnul. A to bylo vše co si myslím o tvých stránkách.
Reg
Profil
děsný barvy
Gekon
Profil
Ten nápis v hlavičce je takhle schválně, náhled na fotky asi taky udělám, a dneska už všechno bude fachat.
RPG
Profil
Ty barvy... s tím by se ale fakt mělo něco dělat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0