Autor Zpráva
Svadleji
Profil
Zdravím,
zhruba před týdnem nám učitel ukázal html jazyk tak jsem si to začal zkoušet, prohlížet ostatní stránky a začal dělat na svém webu pro radost.
Byl bych rád za vaše názory, připomínky, co by šlo zlepšit nebo nějaké nápady.
Adresa webu je http://hollywood.8u.cz
Děkuji za odezvu,
Svadla
Wyatt
Profil *
Na začátek velmi pěkné , jen si pamatuj - Návštěvník musí vše rychle najít , web musí být přehledný , příjemně graficky zpracovaný , aby to nikoho neodrazovalo .

Místo myši dát obrázek , není úplně .... dobré .
Úvodní stranu někteří asi budou číst lupou - větší text .
Svadleji
Profil
Děkuji ještě klikatelnou hlavičku mi kamarádi řekli s tou myší jsem si jen hrál jak se to dělá, s velikostí textu taky souhlasím.
Děkuji za Váš názor
Svadleji
Profil
Překopal jsem desing co na něj říkáte? :)
Lolko
Profil *
Čo si na tom prekopal? úvodná stránka je stále rovnako hrozne gýčovná a nepekná a keď vstúpim, tak ma nič neohúri, neviem o čom ta stránka je, má to obrovskú hlavičku a akurát si to hodil do čiernobielej, tak čo viac chceš počuť? ;)
jenikkozak
Profil
Svadleji:
1. Ukazatel myši bys mohl vrátit, jak je u normálních webů.
2. Proč je pod tránkou tolik volného místa, než člověk doroluje nakonec?
3. Tu úvodní obrazovku můžeš s klidným svědomím vyhodit.
4. Co vlastně dělá ta položka E-MAIL?
Svadleji
Profil
1. Ukazatel vrátím jen pozměním barvu.
2. Počítám stím že to zaplním a budu pokračovat na (Další>>).
3. Pravda nebo si sní pohrát.
4. Po zadání emailu a hesla se mi pošlou informace do .txt(zablokován kvuli zneužití).
Děkuji.
Mistr
Profil
Svadleji:
(1) Úvodní stránka má na pozadí obrovitý obrázek (1,7 MB), u něhož velmi dlouho trvá, než se stáhne. Proč tam vůbec je? Dej na radu kolegy Jeníka Kozáka a odstraň ji.
(2) Nad prvními dvěma slabikami slova Vítejte jsou nějaké téměř nečitelné texty; jakési reklamy či co. Proč tam jsou?
(3) Ve stránce Novinky přechází, myslím nepěkně, text Domů | Vacish web | Upozornění | Členové | Pomoc | Google | Obchod | Odkazy mezi dvěma barevnými poli. Začíná v černé a končí v šedivé.
(4) Velmi se přimlouvám, jak Ti již radili kolegové, k návratu ke standardnímu ukazateli. Soudě dle Tvého vyjádření - [#7] - k tomu snad dojde.
(5) Proč se vyhledávání spouští poklepáním na tlačítko Oloupej!?
(6) Stránky mají neustále totožný titulek (tag TITLE v část HEAD). To není vhodné.
(7) Občas mrkni na pravopis - Kdo začal dneska schánět dárky jak já? :D - a typografii - 23.prosince 2011.
(8) Na webu máš úžasnou větu: Můžete mě kontaktovat pomocí zprávy. Proč z ní nebo alespoň její části hned neudělat hypertextový odkaz na stránku, kde je ono kontaktování možné? Čili nějaká stránka s výpisem kontaktů nebo kontaktním formulářem.
(9) Většina odkazů z menu Domů | Vacish web | Upozornění | Členové | Pomoc | Google | Obchod | Odkazy nevede na žádnou stránku.
Svadleji
Profil
Díky :) pravda tato myš nijak už neotěžuje si myslím, odkazy doplním a budu se dle vás řídit Mistr, ale úvodní stránku nějak předělám (nehodlám se jí zbavit)
Děkuji za váš čas.
EDIT: Dolní menu doplněno o adresy.
Svadleji
Profil
Po najetí myší na hlavičku tak se změní obrázek chtěl bych se zeptat jestli to neblbne nebo to není moc pomalý nemám k dispozici jiný počítač.
Děkuji
Mistr
Profil
Svadleji:
pravda tato myš nijak už neotěžuje si myslím
Možná neobtěžuje. Ovšem nad odkazem se ukazovátko myši nemění. Jak pak tedy návštěvník stránek pozná, že se právě na to dá klepnout?

úvodní stránku nějak předělám (nehodlám se jí zbavit)
Proč je psána anglicky, když zbytek webu je v češtině?

Dále budu pokračovat v již započatém [#8] číslování:
(10) Proč neustále odkazuješ na jakési pseudopřihlášení do e-mailu Seznamu?
(11) Na obrázku

máš sloupem zakrytý jakýsi text. Nevypadá to pěkně?
(12) Ve stránce Novinky je text Můžete mě kontaktovat pomocí zprávy vlivem nevhodného kontrastu popředí vůči pozadí obtížně čitelný. Stejný problém je i u ostatních stránek webu.
(13) Ze stránky Offtopic vede odkaz Další na neexistující stránku http://hollywood.8u.cz/offtopic2.html Podobná situace nastává i v případě stránky http://hollywood.8u.cz/moda2.html
(14) Doplnil bych nějakou mapu webu.
Svadleji
Profil
Tak na odkazech se kurzor změní na jiný. :)
To písmo nepodporuje háčky. Není definitivní.
10-Ben tak. :D
11-Opraveno.
12-Pracuji na tom.
13-Také na tom pracuji.
14- Tím myslíte co? Nějaký strom?
Mistr
Profil
Svadleji:
10-Ben tak. :D
Dost to zavání sběrem dat, tedy abys získal přístupová jména a hesla a pak mohl vlézt do uživatelovy schránky. V podstatě se jedná o phishing. A to je dost velká čuňárna!

14- Tím myslíte co? Nějaký strom?
Ano, tím myslím to, co třeba na stránkách Pražského hradu vypadá následovně.
Svadleji
Profil
V sekci upozornění mám objasněné o se jedná

Místo uživatelských jmen a hesel uvidím pouze počet přihlášení (které neproběhnou).

Ten strom zní jako slušný nápad pro zjednodušení orientace na webu.
Mistr
Profil
Svadleji:
Místo uživatelských jmen a hesel uvidím pouze počet přihlášení (které neproběhnou).
Fakt se mi to nelíbí.

Nač potřebuješ znát počty přihlášení podle zadaných uživatelských jmen a hesel? A když už to tak máš, nač k tomu používáš design Seznamu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0