Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Prosím ohodnotte moju 1 stránku: http://bergoswebsite.wz.cz
YoSarin
Profil
ok, pár postřehů:
1. Na tom obrázkovém pozadí se mi strašně špatně čte červený text (a ani s tím černým to není žádná sláva)
2. Jak ten obrázek na pozadí končí a znova začíná, tak je ten přechod strašně násilnej - navrhuju buď dát mu position: fixed;, upravit obrázek, úplně obrázek zrušit a dát jednobarevné pozadí
3. podtržené titulky aktualit mně strašně svádějí ke klikání... :)
4. digitální hodiny mají strašně nevýrazná čísla a navíc (ač se mi celkem líbí) jsou úplně zbytečný
5. ta čára mezi aktualitami se tam nehodí - přijde mi moc široká a ta barevná kombinace (červená - černá) vypadá na různomodrém pozadí zvláštně (!=originálně)
6. ikonka e-mail je sice pěkná, ale spíš bych ocenil text adresy (IMHO)
7. & nbsp; tam máš tolikrát proč? na jednom řádku (za tagem <!-- BLUEBOARD CHATBOARD KONEC--> jich máš 65 za sebou!! - jestli je to vina Blueboardu, tak promiň :) )

S pozdravem
YoSarin
PerToon
Profil
1. To pozadí - moc mate co se týče textu, je obrovský a jak se opakuje z tmavýho zase do světlýho je příšerný... rozhodně změnit.
2. Hrozně moc animovaných věcí mate čtenáře.
3. Jaký význam má 6 prázdných řádků dole pod textem?
4. V sekci links jsou úžasně vidět modrý odkazy na modrým pozadí - nastyluj je taky
5. Myslím, že v tagu meta v http-equiv má být jenom language apod.
6. Hrozně velký zdorják - ten kalendář nebo co patří do externího souboru *.js
7. a tak dále
Falco
Profil
Všichni tě ohodnotili bodově, chybu po chybě, což je perfektní. Takže už víc dodatků nepřidám.

Pokud bych tě měl oznámkovat jako ve škole: 4.
Ale nevzdávej to, každý takto začínal a bude jenom dobře, pokud budeš pokračovat!
Railbot
Profil
Necetl jsem predchozi komentare cele, ale za sebe hlavne povim - dej pryc hlavne ty animovane gify jako je ten email a ta cara s cervenym svetylkem. A je sice fajn, ze jsi vlastenec, ale ani ta slovenska vlajka animovana strankam na krase moc neprida ;)
Timy
Profil
to pozadí je strašně velké, nikdy nedávej na pozadí jeden velký obrázek. Představ si, že máš modem. Za jak dlouho bys stáhnul 220kB? Menu je strašně nevýrazné a ta červená na té modré se fakt nedá číst. Jinak souhlasím se vším, co už bylo řečeno, hlavně pak odstraň ty animované gify.
Reg
Profil
1.pryc s pozadim
2.pryc s animacema
3.cerveny na modrym? to by mel vedet kazdej ze tahle kombinace je necitelna!
4.í ten cernej text je na tom pozadi necitelnej
5.nejak lip to dej dohromady

zaver: cely predelat ;)
arcadosi
Profil
Strasne, to akoze nechapem takych ludi, co zvolia taketo pozadie a farbu textu, to ked si sa pozeral na ten web, tak sa ti nezdalo ze to je necitatelne ?
Kráťa
Profil
Já také hlasuji pro zrušení toho pozadí, je to na něm špatně vidět. Pak by to chtělo vyhodit animaci minimálně u děch linek. Když člověk nějakou rychlostí čte a o pár milimetrů výš, či níž běhá něco jinou rychlostí...
Co dát těm věcem pod hodinami margin alespoň 3px?
Líbí se mi, že tam nemáš "vstuptestránku", jezdící text a anketu s otázkou: "Jak se vám líbí tento web?"
Onecar
Profil
Proč to fšichni ty svoje stránky serete na wz.cz ?? To neznáte xhosting.cz ?? Žádné reklamy a 100MB, měsíční transfér 1GB. Fakt nepochopím, já na wz dal jednou a od té doby na xhosting. Hlavně kvůli reklamám.
blast3r
Profil
Onecar
Xhosting - straasne pomaly, .htaccess mi tam chyba, měsíční transfér 1GB je tiez straasne malo
djkmito
Profil
nechcel by som!
taky web na chu*a
Moje Riešenie: cele to zmazat.... take deti nech sa do stranok ani nepustaju!
tiso
Profil
djkmito nevyťahuj staré témy, nájdi si inú zábavu...
radeson
Profil *
obrázek na pozadí bych úplné zrušil... co sem se díval tak má 220 kB a pro lidi s pomalým připojením (kterých je ještě dnes stále dost) to není zrovna nejlepší
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0