Autor Zpráva
Fork
Profil
Zadání bylo od grafika, který si udělal svůj grafický návrh - chce působit pouze vizuálně. Proto bylo nařízeno co nejméně textu:-(( Ale nějak jsem se s tím popral a prosím o kritiku, co by šlo třeba udělat lépe, efektivněji v rámci zadání.. Díky
www.creographx.cz
pavuk
Profil
Mně se to líbí, příjemnej web.
Snad bych jen doplnil faviconu a počeštil i galerii. Co mi ale vysloveně nesedí je stránka Kontakty. Jsou tam jen tři krátký texty a každej jiným druhem písma, podle mě to úplně bije do očí. Jinak fakt pěkný, příjemná kombinace barev, který jsou přitom samy o sobě dost "vy*litý"
Nox
Profil
Takže k designu se nevyjadřovat? Nevadí

"společnost nebyla zalo- žena s ..."
na pomlčky bych se vykašlal, stejně se nikde na webu nedělají a aspoň ti po změně velikost písma nebudou vznikat takovéto nesmysly
Plaváček
Profil
Fork:

Mně to přijde celé velmi těžce použitelné. Významy ikon nechápu (možná by pomohl atribut "title"), grafika je nesourodá a nedrží pohromadě, typografie zvlášní a nepříjemná pro oko. Sitemapu pro pětistránkový web jsem moc nepochopil - že by vznikla z požadavku nějakého SEOmatu?
shaggy
Profil
Neprehľadné, nepekné, nepoužiteľné.
Prídem na stránku a vidím len pár veľkých obrázkov, ktoré neviem na čo slúžia - je tam nejaký nepríjemne sa usmievajúci chlap, nečitateľný podpis a nečitateľný názov, z ktorého som sa tiež nedozvedel, o čom je ten web.
A keď už na niečo kliknem (napr. na kontakty), vidím rovnako nepeknú a neprehľadnú stránku, miestami s malým a nečitateľným písmom (pätička - bledé písmo na bledom pozadí).

Ku grafike sa vyjadrovať nebudem (jej kvalita je rovnaká, ako pri prezentovaných prácach), ale kód je podpriemerný. A tú sitemapu, ktorú spomína Plaváček, som tiež nepochopil.
Fork
Profil
shaggy:
Taky díky:-) co se týče vzhledu - dostal jsem návrh a "chci to takhle". Nelze "snad zatím" vymluvit. Zatím se rýsuje pozdější kompletní předělání - pomalu ho psychicky připravuji (zadavatele). Mně osobně také z hlediska informačního příliš nevyhovuje.
Spíše by mne zajímal návrh jak zlepšit podprůměrný kód.......?

Plaváček:
Title jsem zapomněl, opraveno - mea culpa
Nesourodost grafiky viz. výše, spíše mne zajímá v jaké situaci se rozjela?
sitemapa - časem se bude web rozrůstat, bude se hodit. A samozřejmě jsem to testoval v SEOmatu:-))))))Lze SEO tohoto nějak vylepšit?
Jsem pouhý kolem jdoucí, ale až se zastavím....! To bude pěknej pr....:-))))
Mimochodem - pěkný webovky, líbějí se mě hraví lidi:-)

pavuk:
icona se dodělává , dík.

Nox:
Pomlčky - nevím jak zarovnat text přesně do kulata bez obklopení img, bez toho, aby vypadal rozpadle...? Momentálně text obtéká průhledné .png
DJ Miky
Profil
Pokud nemám na počítači Tahomu, tak si text v sekci O nás ani nedočtu, protože se tam kvůli náhradě s o trochu širšími znaky nevejde. Nemluvě o tom, když si zvětším písmo.
Fork
Profil
DJ Miky:
Mnojo jest to tak...Co se týče písma, přidal jsem do font-family Arial CE + další. Ale co se týče zmizení/přetečení při zvětšení jsem omezen zadáním (kruhové zarovnání do onoho hnědého kroužku) tedy pevnou velikostí divu. Lze toto nějak ošetřit, aby se např. při zvětšení zmenšila velikost mezery mezi řádky?? Nějak už mne nenapadají myšlenky. Už jen to, aby se to v FF,O,IE,GCH zobrazovalo zhruba stejně a zároveň zarovnaně mně dalo.....
Nox
Profil
Udělal bych to spíš asi jako image replacement ... tahle věc s kruhem jde jinak na webu dělat poměrně těžko. A asi je to tak dobře, kdyby to bylo časté, asi by člověka jeblo
peta
Profil
Uvodni stranka pusobi nedokoncene.
O nas
- text je nalepeny na okraji na ramecku
- 1 a 2 radek maji velke mezery mezi slovy, zamenil bych slova
- symbolicky obrazek v menu je nesrozumitelny, nevyjadruje podstatu stranky, takze je nutne pockat, az se objevi title (to same ostatne, az na euro)
- v uvodnim textu neni uveden nazev spolecnosti a protoze tam neni ani v hlavicce, tak nevim na jake jsem strance. Kdyz na ni kliknu treba z vyhledavace.
- predloky na konci radku
Cenik
- kliknutim na nej se nic nedeje
Kontakty
- kliknutim se stranka posunula z leve strany doprava
- link na facebook nefunguje
Fork
Profil
peta:
Jak jsem již psal na začátku, nejsem autorem grafického designu ani informačního obsahu stránek. Takže mohu udělat pouze to, že zašlu názory na toto téma autorovi.
Jediné z čím mohu něco udělat je to pusunutí.
S ceníkem se nic dít nebude do 1.2.2012, jak je psáno již v úvodě i v titulku.
Link na facebook není aktivní ani probarvený dokud mě nebude dán odkaz, kde majitel stránku má.
Borius
Profil
Nejspíš bych musel hodně zkoumat, o čem to vlastně je. Ale to raději půjdu jinam, kde nebudu bloudit. Zkrátka se ztrácím, neorientuju.
Štefan Machovec
Profil
Celá stránka absolutně user unfriendly. Na stránce není žádný nadpis nebo něco, z čeho by se dalo poznat, o čem tato stránka je. Vidím pouze několik barevných políček, kde je v jednom napsáno CREOGR*APS a něco jako "fen Proual".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0