Autor Zpráva
vasava
Profil *
Osobné portfólio začínajúceho fotografa. Aký máte názor na stránku?
Ugo
Profil
stránka se nechce načítat, po dvou 15 vteřinovejch pokusech vzdávám
martin.d
Profil *
Pěkné, líbí se mi to. Určitě je to zajímavý a čistý design. Mimochodem, hezké fotky (nejvíc se mi líbí portréty osob) :-)
Nox
Profil
Líbí se mi to, nápadité, hezké fotky
Han
Profil
Text-shadow sa mi nepáči. Zle sa to číta (aspoň mne). Inak sa mi to ako stránka páči, nie je to prehnane výrazné, sústredí sa na fotografie, čo je v tomto prípade hlavným posolstvom stránky ;) Len nechápem ten systém. Kliknem na obrázok, otvorí mi ho a nemám šancu vrátiť sa späť, nefunguje ani tlačítko "Späť" v prehlaidači. Môžeš mi to prosím vysvetliť?
Nox
Profil
Han:
Klikni na něj znovu ... pravda - není to úplně jasné
xciza
Profil
Místo toho nešťastného zavírání každého obrázku bych to zkusil dát do lightboxu nebo podobného efektu ;)
jenikkozak
Profil
vasava:
1) Už jsem pochopil, jak funguje to horní menu. :) Nešlo by to v rámci optimalizace pro lidi, co nechtějí rolovat dolů, posunout nadpisy do boxíku s posuvníkem a dát jim fixní pozici? Tím, že by byl posuvník i vedle nadpisů, by propojil nadpisy s obrázky a i takovým lidem, jako jsem já, dojde, že nejde o nefunkční menu. Jinak jsem určitě pro toto rozvržení stránky, mám rád weby, které se vymykají konceptu obdélník hlavička, obdélník menu, obdélník obsah, obdélník patička v obdélníku webu.
2) Ten stín pod obrázky vypadá v IE 9 trochu jinak. Asi by nebylo na závadu, kdyby byl také klikací, když už se nad ním zobrazuje ručička.
3) Nevím, co jsem udělal špatně, ale ve FF mi ta stránka začala na 100 % zatěžovat vlákno v procesoru a nezbylo než Firefox odstřelit i s ostatními otevřenými záložkami. Když jsem je pak obnovil, nepodařilo se mi tuto situaci znovu nasimulovat, takže nevím, co to způsobilo.
ludekbrno
Profil *
vasava:
líbí se mi web i fotky. Vadí mi jedna věc, když kliknu na fotku, tak se nemůžu do galerie vrátit pomocí šipky <- v prohlížeči a na to podle mě narazí velká část méně zkušených návštěvníků. Nakonec asi přijdou na to, že je třeba kliknout na fotku, ale podle mě by k základní slušnosti tvůrce webu mělo být zachování funkčnosti prvků navigace v prohlížeči, protože většina lidí je dlouhodobě používá. Jinak je to ale příjemný web!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0