Autor Zpráva
perwin
Profil
Dobrý den,
web http://mc.mzf.cz/ řekne nejvíce asi příznivcům hry MineCraft, ale vás chci požádat o hodnocení vzhledu a zdrojového kódu a také bezpečnosti webu.
Klidně můžete zkoušet nějaké fígle jak obejít moje zabezpečení, jen vás potom žádám, aby jste mi řekli, jak jste to udělali a případně jak se tomu dá zbránit :D, taky vás chci poprosit o rady ohledně vzhledu a co byste případně udělali jinak.
Dále také prosím, nehodnoťte souznění webu s IE (vím že se to tam zobrazuje příšerně).
Přihlásit se můžete s nickem test a heslem test.
Děkuji za vaše názory.
jenikkozak
Profil
Osobně bych byl raději, kdyby se po stisknutí tabulátoru po napsání uživatelského jména aktivovalo políčko na heslo než odkaz na jakousi reklamu.
Abychom si usnadnili pátrání, prozradíš, co vlastně je a co není tvá práce na tom webu?
perwin
Profil
jenikkozak:
Osobně bych byl raději, kdyby se po stisknutí tabulátoru po napsání uživatelského jména aktivovalo políčko na heslo než odkaz na jakousi reklamu.
Nevím, co přesně myslíte.

Abychom si usnadnili pátrání, prozradíš, co vlastně je a co není tvá práce na tom webu?
Na tomto webu jsou moje práce všechny kódy, všechna grafika, v podstatě vše až na Java hru a Flash skin editor.
Bubák
Profil
perwin:
Nevím, co přesně myslíte.
Že by to byl tabindex?
jenikkozak
Profil
Bubák:
perwin:
„Nevím, co přesně myslíte.“
Že by to byl tabindex?
Ano, děkuji; to jsem myslel. Ale má to ještě jedno možné řešení - odstranění odkazu. Nemyslím si, že v době, kdy chce uživatel zapisovat své přihlašovací údaje, je dobré jej posílat na nějaký úplně jiný server.

Říkal jsem si, že je divné, že je na té stránce dole nadpis Komentovat, a on je tam facebookovský iframe, který mám blokovaný. Web se mi proto zobrazil i bez onoho +1 a „To se mi líbí“. A víš, že bez toho se mi to líbí víc? Ještě zablokovat Toplist a bude ta stránka hezká. :)

Dále:
1) Po registraci nevyskočí žádná hláška. Povedlo se to? Nepovedlo?
2) Po najetí na stav uživatelů se zobrazuje datum posledního přihlášení 1.1.1970.
3) Obě stránky mají stejné <title>.
4) Je možné změnit nick, e-mail a skin. Heslo ne? (Ve FF se mi překrývá tlačítko pro výběr souboru v počítači s textem „Vyber tvůj skin“ - asi bych tam použil zájmeno „svůj“.)
5) „Všechna práva vyhrazena.“ Musím se zeptat. Která vlastně?
perwin
Profil
jenikkozak:
A víš, že bez toho se mi to líbí víc?
Nojo, a co třeba smazat celý web? To by potom bylo krásný, nebylo by na tom co hledat za chyby.

K bodu 2 se vztahuje to, že některé informace v databázi chybí, a doplní se, jakmile se daní hráči znova přihlásí.

‚Všechna práva vyhrazena.‘ Musím se zeptat. Která vlastně?
No to víte...

Jinak jsem to upravil podle těch 5 bodů a děkuji za váš názor.
hafik
Profil *
BTW: A neni to ilegální dávat Minecraft zadarmo ke hraní ? Jestli to neni ta classic verze... ale i tak ?
perwin
Profil
hafik:
A neni to ilegální dávat Minecraft zadarmo ke hraní ?
Ne, stáhnout si ho můžeš kdekoliv na internetu zdarma, takže je jedno jestli ho budeš hrát přímo na PC nebo na netu.
Svadleji
Profil
Stránka nejde

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0