Autor Zpráva
Tomáš Krajči
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o kritiku mé práce. Jsem začínající grafik a momentálně si hledám nějaký svůj vlastní osobitý styl. Tak zkouším různé styly a hledám ten pravý. Byl rád kdyby jste mi popř. sdělili co dělám špatně nebo co nedělám vůbec a měl bych. Přece jen do začátku každá rada drahá.

Zde je jeden ze stylů, jedná se o "private wow server".

>Nižší kvalita<

> Vyšší kvalita <

Budu rád za každý upřímný názor.

Jinak přeji Všechno nejlepší k novému roku hodně úspěchů, zdraví a alkoholu^^
ninja
Profil
Myslím že klasická práce začátečníka. Uvědomte si, že hlavička, patička a pozadí stránky uživatele zajíma zcela minimálně. Vy jste si s tím dal ale nejvíce práce, přitom skutečně důležitou část - články, perexy, menu, a obsah celkově jste jen nadhol Nadpis článku text. Jak budou vypadat odkazy, seznamy, podnadpisy, obrázky, komentáře, atd? Tomu se věnujte. A hlavičku můžete udělat 10x menší...
Petr ZZZ
Profil
Tomáš Krajči:
...hodně úspěchů, zdraví a alkoholu^^

A co třeba do lochu, do lochu nám nepopřeješ?
DoubleThink
Profil *
ninja:
Uvědomte si, že hlavička, patička a pozadí stránky uživatele zajíma zcela minimálně
Je to herní server, eye-candy na herní server patří. Měl bych jen obavu o hlavní motiv - jeho použití by nemuselo být v souladu s autorskými právy.

Petr ZZZ:
A co třeba do lochu, do lochu nám nepopřeješ?
To je pravda, nějaký pirát by třeba mohl pít, hrát wowko a pak někoho srazit drakem.
VoxMortis
Profil
Také bych více zdůraznil název a podnadpis...

Totiž hned si uvědomím, že ta stránka má něco společného s WOWkem, ale aby se dozvěděl co - musím si přečíst skoro nečitelným malým písmem "private server". Stejně tak název serveru se mi tam trochu ztrácí

Menu by mělo praštit do očí a hned uživatele vést na další stránky... také by potřebovalo zvětšit

pozadí: #000 a text #21739D ( www.sovavsiti.cz/kontrast/ )
takový kontrast na nadpisy?

(A dyštak poslední datadisk WOWka je Cataclysm)

Moc se mi líbí ta grafika. Až to doladíš určitě to bude pěkné!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0