Autor Zpráva
Adam H.
Profil *
Ahoj, s web designem si moc netykám, proto by mě zajímal názor zkušenějších na novou verzi osobního webu. Co se vám tam nelíbí, co bych měl přidat/upravit/odebrat/předělat?

Děkuji a přeji v novém roce hodně zdaru :-)

Adresa webu: http://adamh.cz (je to pouze jedna stránka).
Sir Tom
Profil
Adam H.:
Ahoj,

stránky se mi líbí - nenacházím nic, co bych vytkl. Jenom toto: "opavák studující na elektrotechnické fakultě" (dej pozor na malá a velká písmena - bije to do očí :) )

Na osobní webovky je to velmi dobré - jasné, stručné, přehledné - něco se dozvím a to je fajn. Zaujalo mne to...
Adam H.
Profil *
Ahpj, díky za rychlou reakci. Kde přesně je chyba? Českou gramatiku považuji za "obsolete", měl by ji někdo refaktorizovat :-)
Sir Tom
Profil
Adam H.:
Opavák by mělo být velký O a myslím, že by mělo být velké i E v Elektrotechnická fakulta, protože se jedná o všeobecně uznávaný název... (text jsem nečetl detailně, takže nevím, jestli je to všechno...)
Adam H.
Profil *
Vlastní jméno je "Fakulta elektrotechnická", mám tam obecný název "elektrotechnická fakulta", tak jsem si řekl, že malé písmeno neuškodí. Děkuji za připomínku, prostuduji to a opravím.
Borius
Profil
Pěkné, stručné, přehledné.
K těm velkým písmenkám – „Opavák“ samozřejmě velké, „elektronická“ také velké, protože se nejedná o všeobecný název, ale ve Tvém případě o zcela jednoznačnou a jedinečnou identifikaci (více elektrotechnických fakult ČVUT v Praze jistě není, pouze jediná taková Fakulta).
Snad jediné větší ustřelení: stránku kóduješ v XHTML, zatímco ji v hlavičce deklaruješ jako HTML.
Jinak pěkné, na osobní stránky přímo super!
Bubák
Profil
Borius:
Snad jediné větší ustřelení: stránku kóduješ v XHTML, zatímco ji v hlavičce deklaruješ jako HTML.
Já mám za to, že nejde o ustřelení, ale o záměr.
peta
Profil
Snad jedine vetsi minus, ze odkazujes pak na wiki, ktera ma jiny vzhled. Mozna by to chtelo mezi oddelujicimi carani a textem vetsi mezery.
Mensi
* Na wiki davas zbytecne dvojite odrazky. Misto nich bych tam vlozil spis radek.
* Nahledy obrazku, pokud to jde, delej vzdy stejne velikosti (400x290). U spoustu clanku to ruzne stridas. V pripade tech velkych bych pak dodrzel pomer 400x290 x2 + mezera mezi dvema.
Adam H.
Profil *
Borius, Bubák: Díky, kódování beru za nutné zlo. Opravím to (původní stránka byla v HTML 4.0, chtěl jsem být in a použít HTML 5 a nějak jsem si myslel, že vyžaduje ukončování nepárových tagů lomítkem :-) ).

peta: Prosím, wiki nehodnotit, šlo mi jen o www.adamh.cz. Wiki na projects.adamh.cz je hotový systém s nějakou defaultní šablonou (jen jsem trochu upravil nadpis v hlavičce). Ale díky za připomínky, napíšu si je časem vzhled sjednotím, pár věcí mi tam taky vadí.
panther
Profil
Adam H.:
chtěl jsem být in a použít HTML 5
změnou !doctypu se nezmění použitá verze HTML. Ona se vlastně verze HTML nepoužije, použije se prostě HTML.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0