Autor Zpráva
Sevcik
Profil *
Ahoj, ohodnotte mi prosim stranku www.vodohospodarska-zarizeni.cz ,za kritiku predem dekuji.
PerToon
Profil
Rámy nepoužívat.
Millos
Profil
Celkom prehladna, ale design je o nicom, ak kliknem na polozku v menu tak by to menu malo ukazovat aj potom. Nieje dobre spoliehat sa na tlacitko BACK.
deleted
Profil *
sračka...
YoSarin
Profil
Souhlas s PerToon a Millos - když už tam máš ty rámy tak je blbost do nich dát jen hlavičku a ne menu... ale být tebou bych to raději pčedělal do CSS - je to elegantnější a krom toho, že je to pracnější, je to výhodnějsší :) aspoň podle mně, teda... :)

Jinak - za všechny zůčastněné bych rád poděkoval deletedovi za cennou a skutečně přínosnou kritiku. Je zářným příkladem správného kritika ctícího všechny zásady netikety. Děkujeme z celého srdce, že takový majestát sestoupil mezi nás poctil nás svou přítomností. Nezbývá než dodat, že doufám, že nebude ze svých nebeských výšin sestupovat moc často... Howgh

YoSarin
Dingo
Profil *
no, nevim, no. Je to takovy moc jednoduchy. chybi mi menu kdyz si nekam kliknu. chtelo by to abych se nemusel vracet pokud budu chtit neco jinyho.
Nepoužívat rámy.
Použít CSS + <div> + PHP funkci include ();
:-)
ax123
Profil
Když už jedeš v rámech, tak toho využij pro to abys měl furt vidět menu
RPG
Profil
To menu mi připadá takové rozmazané? To je účel?
*pozn. kukal jsem na to v Mozille a IE 6.0, kód jsem nekontroloval.
Lukáš M
Profil
deleted to může napsat jen d ebil (update: proč mi to flltruje d ebil a sračka projde? :))

Sevcik zdravím, text v hlavičce je špatně čitelný, část pro hlavní text moc široká. snadno se v tom ztrácí. souhlasím s ostatními - poukd možno bez rámů, když už tak s menu na každé stránce. také mi to připadá tak trochu laciné :( jednoduché stránky bývají přehledné, ale tohle je asi jednoduché až moc.
Timy
Profil
hmm, asi jsem jiný, ale mně se stránka líbí. Souhlasím ale s tím, že by menu mohlo být vidět na každé stránce a pak - proč používáš obrázkové odkazy, které vypadají stejně jako prostý text? Mimojiné jim chybí alt.

deleted
rád bych viděl nějaký tvůj web, ale ty už se tady asi neukážeš, že?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0