Autor Zpráva
messy
Profil
Zdar lidi. Rád bych poznal váš názor na tyto stránky: http://www.drasartr.ic.cz Předem díky.
pavuk
Profil
Odkaz v ukázce vede na adresu http://192.168.1.8:8888/ a zrovna na tu bych se podíval. Stejně tak odkaz "Správa SVJ".
Každá stránka vypadá úplně jinak, je to takový nekonzistentní, a opravdu mě štve se při prohlížení fotogalerie neustále vracet z fotky která se otevře "Zpět" abych se podíval na další v galerii
messy
Profil
pavuk:
Co se týče odkazu, tak ten odkazuje na databázi stávajících firemních stránek, to se ještě dořeší. Celej web je dělanej ve Frontpage, takže fotogalérka je taky z něj. Fakt je, že jsem si mohl udělat nějakou vlastní v něčem jiným. V čem konkrétně vidíš tu nekonzistentnost?
peta
Profil
V okenku 500x500 se v levem menu zalamuji texty pres 2 radky.
Kolem loga se dela zona niceho symetricky stejna. Ty mas logo nalepene vlevo v modre oblasti. Text vedle loga bych dal mozna zlutou a na vysku vycentroval.
V obsahove casti mas zhora malou mezeru a tak je Vitejte nalepene k modremu pruhu.
Formular poptavky je na uplne jine strance a policka se sypou. Vzhledove by to melo vypadat asi jako prvni stranka a policka by mela byt v tabulce.
A to je posl. stranka, kterou hodnotim, protoze, co stranka, to uplne jinak. Sjednot si to.
Svadleji
Profil
Vypadá to jak z roku 1996.
jenikkozak
Profil
peta:
V okenku 500x500 se v levem menu zalamuji texty pres 2 radky.
A v okénku o šířce 100 (nm) není vidět obrázek.

messy:
1) „Chtěli byste lepší služby, než máte nyní?“ „Sdělte nám Vaši představu“ Raději než Vaši sdělte tu svou. (Uvádím to jen proto, že se jedná o podnadpis.)
2) Nikdy v životě na webu nepodtrhávej text, který není odkazem. A to ani v případě, že by šlo o text „Naše firma nabízí“.
3) Proč stránky firmy zabývající se nemovitostmi odkazují na filmový festival, jízdní řády a jakýsi hodně pochybný katalog (Informace pro každého)?
4) Klikací hlavička se nevede?
5) Další věc, co jsem příliš nepochopil, jsou tiskové verze v pdf. Proč je daleko komplikovanější než její předloha? A proč je vlastně v tiskové verzi „odkaz“ na tiskovou verzi?
peta
Profil
jenikkozak: Jake rozliseni mas na mobilu? Stale zalezi i na tom, jak se zobrazuje stranka v mensim okne nez full screen. Nechapu, ze se nad tim stale nekdo pozastavuje a ma hloupe poznamky.
Jeste bych to napsal takto. Je to muj nazor, pro mne je to dulezite a proto jsem to zminil. Mas nazor jiny, to je jen dobre.
Thalia
Profil
jenikkozak:
A v okénku o šířce 100 (nm) není vidět obrázek.
:-))
No a protože vím, že s pouhým emotikonem bych nepochodila, tak pokračuju.

Pete, já to v mobilu vidím úplně stejně, jako teď v opeře. A i v ní mám v levém menu zalomenou Pracovní dobu a Nabídku služeb na dva řádky. Nebo jsi tím myslel něco jiného?

messy:
Nekonzistentní je to proto, že po kliknutí na menu mám pocit, že jsem se dostala na jiné stránky. Proč hlavní strana a podstránky nevypadají stejně? Proč, když chci kliknout na jinou položku menu, tak musím jít zpět na hlavní stranu? Jak už bylo řečeno - sjednotit a menu mít všude. A jak koukám, Aktuality jsou opravdu na jiných stránkách.

http://www.drasartr.ic.cz/Pojištění/CPP-DPP-odcizeni.pdf - ale fuj, co ta diakritika? V názvech souborů a adresářů je lepší se jí vyhnout.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0