Autor Zpráva
KoPr
Profil *
Prosím o zhodnocení mých stránek jak designově tak obsahově je to o tom jak se dá vydělávat na internetu za přijímání reklamních mailů.Je to na http://www.vydelavani.euweb.cz
Díky
KoPr
Profil *
pardoon www.vydelavame.euweb.cz
Hanz
Profil
KoPr
1) Design: nic-moc (tabulky)
2) Obsah: Pěkná píííp
Vydělávat na internetu se dají i desetitisíce, ale webdesignem a né takovýmhle podvodem.
ax123
Profil
trošku se ti to při zmenšení okna rozpadá, zkus s tím něco udělat :)
Timy
Profil
- u obrázků ti chybí alternativní text, width, height
- podtrhávej odkazy (alespoň na té úvodní stránce to "pořádný prohlížeč")
- nechtělo se mi to celé číst, ale po shlédnutí tohoto obrázku http://www.vydelavame.euweb.cz/image.gif už tomu nevěřím
- ad emailing.cz: je to blbost, jsem tam registrovaný asi třetím měsícem a můj stav konta je: 8,80 Kč přesně.
Boy
Profil
Tohleto bys nazval příznačně: Dost nepovedený reklamní web na něco, co prakticky nefunguje, a i když funguje tak vám to sebere ještě více času. A za ten čas, který si budete prohlížet emaily, nebo proklikávat bannery byste mohl udělat několik webových prezentací a mít z toho slušné peníze.

Teď k webu:
1. Po stránce designu je to otřesné (Nelíbí se mi zelená, nevkusné menu)
2. Když jsem si to pročítal, tak je tam propaganda na AVG. Proč, když existují mnohem lepší antiviry jako například Nod32?
3. V designu stránky chybí něco, čeho by se návštěvník "chytil" Nějaký obrázek, logo prostě něco s nějakým textem, který by zachycoval o čem je tato stránka. Nestačí to napsat do úvodu, protože podle průzkumů Juhůůa nebo někoho jiného (už si nepamatuji koho) prý většina návštěvníků úvod nečte a já mezi ně patřím.
igamenir
Profil
Design:
Ta zelená je divná, menu skoro nečitelný.
Obsah:
Je to psaný jako klasický vymývýrna mozku od reklamní společnosti, takže k tomu průměrný český občan získá nedůvěru, ať už to je jakkoliv výhodné.
Ty chytřejší zase asi odradí, že zmíníš, že to není tak rozjetý, ale až to bude, tak možná budou chodit dva emaily denně. Pak s tímto číslem zacházíš, jak by to už bylo dnes.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0