Autor Zpráva
eM.
Profil *
http://beta.martinpisarik.cz/zaklad.html
Zdravím, potřebovala bych poradit, jak vzhled prezentace nějak "vylepšit", nebo změnit. Je to pouze takové rozpracované, ale nenapadá mě, co bych tam přidala.
I z toho důvodu je stylopis přímo ve stránce...

Moderátor Petr ZZZ: V titulku „Něco tomu chybí - propagace osobnosti“ chybí název či adresa webu.
– Související:
DJPW: www.beta.martinpisarik.cz
DJPW: Kritika webu martinpisarik.cz
Sir Tom
Profil
eM.:
Také zdravím
* Myslel jsem, že O mně se píše s N
* Dát tam více obrázků - ten web je takhle nic neříkající
* Kde je logo nebo nějaký nadpis stránky? - opět nevím, čím se web zabývá
* Obrázky v záhlaví se mění příliš rychle - je to rušivé a koneckonců nevím, co na nich je...
* Zvýraznit menu
eM.
Profil *
[#2] Sir Tom : Děkuji. Jo, je tam chyba, fuj fuj já.
Obrázky - jo, to je chyba, zapomněla jsem je zpomalit, napravím...
Menu mi dělá starosti, ale jak ho vylepšit mě zase nenapadá, a s těmi obrázky, nevím, co tím bylo myšleno. :-(
peta
Profil
* U menu bych pouzil pouze ztucneni prvniho pismena a pouzil bych teda malinko vetsi pismo.
* Od okraje kazdeho ramecku nebo barvou vyplnene plochy je treba dodrzovat pro text zleva min vzdalenost 0.5 nejlepe 1 EM (menu, clanky, prava strana). Zhora dolu by meli byt stejne nebo v pomerech 1:2, 2:1, a jine rozumne. Treba 18.2 | Ferman je zhora asi 3px, zdola asi 20, zleva 3. Vypada to nesoumerne, clovek ma rad soumernost.
* V okne 500x500 px neni stranka zleva centrovana ve firefox a je nutne rolovat doprava, ikdyz k tomu neni duvod.
* U clanku, barvu nadpisu bych ocekaval v odpovidajicim odstinu mzi pozadim a 222024
* Html kod nema tag title, v zahlavi okna se zobrazuje Mozilla Firefox.
* zleva vedle loga a menu je skryta aktivni oblast
* V paticce schazi mezery a pro zavinac se da pouzit @. Pripadne mezi zavinac a zbytek dat take mezery. Dalsi moznosti jsou: " @ ", " at ", " (at) ", "<script>document.write('&#'+64);</script>", (obrazek) ...

Prouzek zleva u clanku hodnotim jako zajimavy.
eM.
Profil *
Díky, podívám se na to...(title určo bude...).
Přesně takovéhle rady jsem potřebovala! :-)
Petr ZZZ
Profil
Černobílé řešení navozuje atmosféru divadla, přesto se mi aktuální barevná verze líbí víc, připadá mi tak nějak vzdušnější a vlídnější. Ale to je jen můj subjektivní dojem, určitě bys měla zkusit posbírat k tomu názory většího počtu lidí. Jak to vidí Martin Písařík?
Ivy
Profil
* obrázky se mění příliš rychle
* nevýrazná barevnost
* černé proužky v této podobě návrhu na mě působí poněkud pohřebně
* chybí tam něco ... co by graficky vyjádřilo o čem to bude, například něco od divadla (opona, jeviště, masky..) nebo něco od hudby (noty, hudební nástroj..), závisí to asi zejména na tom jestli chce být dotyčný prezentován spíše jako herec nebo spíše jako hudebník anebo obojí. Prostě nějaká grafická věc která ihned a beze slov majitele stránek představí. Mám na mysli něco jako masky tady nebo tady. Na této stránce je také na první pohled poznat že jde o divadlo. Zkus si projít stránky konkurence a pobrat trochu inspirace.
eM.
Profil *
[#6] Petr ZZZ.
Jo, určitě je vzdušnější, ale ta barva je jedovatá. :-D A ten kód je napsaný dost složitě, krom toho téměř všechno se vkládá přes kód. Spoustu věcí tam taky nefunguje :-D. Proto jsem si řekla, že nestojí za to látat to...
A M.P.? O novém vzhledu neví, o webu ví. Ale jakékoliv úpravy jdou mimo něj, jelikož komunikace s ním v tomhle smyslu je opravdu obtížná. Ale kdyby se mu něco nelíbilo, tak to se určitě ozve, to se nebojím...


Ivy:
Díky :-).
Stránky konkurence jsem už procházela, a zmiňované masky na mě působí poněkud ohraně, ale jako tip je to dobrý, zkusím něco takového najít :-)
peta
Profil
Ta maska je prave symbol divadla, jako kornout symbol pro prodejce zmrzliny. Je to neco, co bych ocekaval na strance divadla, aspon nekde v rohu. Kdybych neumel cesky, tak vim, ze Martin pisarik bude nazev divadla nebo div. skupiny.
http://www.google.cz/search?q=theatre+masks

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0