Autor Zpráva
Atimoon
Profil
Upřímně se té kritiky bojím, ale tak když už tak už. http://atimoon.eu/
PS: Ještě poprosím konkrétní připomínky, stále se učíme a chceme se zlepšovat.
Str4wberry
Profil
Hlavní strana
1) Nadpisy jako „Sociální sítě a Facebook“ by mohly být vertikálně vycentrovány mezi těmi šedými linkami.
2) Zvážil bych, jestli má smysl u všech částí zobrazovat stejný obrázek.
3) Nebylo by špatné, kdyby odkaz „Dozvědět se víc“ byl u sousedních bloků ve stejné výšce.
4) Nevidím důvod kazit si stránku umístěním tohoto obrázku.
5) Dávám k úvaze zneklikatelnit (dát mu normální kurzor) odkaz v menu, který vede akorát na rozcestník.

Realizujeme
6) Ten seznam podstránek mi připadá spíš jako… seznam, tak proč jsou to nadpisy?

Besedy a kurzy
7) Hromada typografických chyb (chybějící nebo přebývající mezery atd.).

Produkce a publikace
8) „Myslíte si že máte talent? napište nám, rádi se na vás podíváme“ — Tu otázku (nadpis) bych zvětšil + přidal větší horní odstup a výzva by mohla být pod tím v odstavci jako text.
9) Po kliknutí na popisek formulářového políčka se mi kurzor nepřesune do políčka pro psaní.

Propagační materiály
10) Patvar „aby jste“ a pár dalších pravopisných hrubek.

Poptávka
11) Ten formulář je s prominutím otřesný, že to dál rozvádět ani nemá smysl.

Omalovánky PDF
12) Proč nejsou omalovánky třeba ve dvou sloupcích? Místo tam je.

Virtuální galerie
13) Nedá se vygenerovat kromě EXE něco, co půjde spustit v prohlížeči? Nebo není možné ty soubory alespoň nahrát ta vlastní web a ne na warez server?

Galerie
14) Trochu mě mate, že nadpis a obrázek jsou dva odkazy a úplně nechápu význam toho šedivého rámečku přes celou šířku kolem.

Galerie jednotlivých prací
15) Rozkliknutí by mělo být možné i na rámečku malého náhledu.
16) Zmenšenina obrázku by mohla být skutečná zmenšenina.
17) „3 Photos“ — Navrhoval bych počeštit.

Ukázky webů
18) Není šťastné, že text „unikátní části stránek:“ je výraznější než název webu.

Náš tým
19) Zvážil bych použití nějakých serióznějších fotografií jednotlivých členů.

Propagační materiály
20) V rozklikávání „Ikonky a bannery“ by bylo vhodné znázornit nějakou hierarchii.
Atimoon
Profil
OK, moc děkuji za připomínky a hned jak to bude možné začnu pracovat na nápravě. :) :)
Mistr
Profil
Atimoon:
(1) Postrádám kontaktní adresu, telefon, IČ, máte-li, apod.
(2) Osobně mi přijde text v hlavičce obtížně čitelný, ale budiž.
(3) Ikonku stránky nemají?
(4) Nabídka v titulní stránce Chtěly byste se vzdělávat? je skutečně určena jen ženám a dětem? Možné to je.
(5) Některé položky v menu mají za svým textem ještě symbol plus. Proč?
(6) Máš rád slovo ideální, viď? Alespoň soudě dle stránky Besedy a kurzy Ideální délka besedy je 60, nebo 120 min. V případě kurzů se jedná obvykle o 4 hodiny rozdělené mezi 2 dny (každý den 2 hod.) Ideální je učebna Informačních technologií, nebo učebna s možností využití dataprojektoru (není podmínkou)
(7) Ve stránce Besedy a kurzy si odstraň v textu začínáme s vlastním projektem (vhodné od 16. let) tečku za číslem šestnáct, neb se nejedná o řadovou číslovku.
(8) Jen tak mimochodem, kdo z nejmenších bude na kurzu kreslení pro nejmenší (2-3 třídy základních škol) ve škole sedět od 15 hodin dál do večera?
(9) Po klepnutí na odkaz Licence (c) 2011 v patičce stránek se dostanu na stránku Studio, na kterou se však žádným jiným způsobem dostat nemohu (alespoň jsem na to nepřišel). Postrádám proto nějaké systematické rozdělení, tedy nějakou mapu webu.
Opravuji se: Už jsem se na ni dostal i jiným způsobem.
(10) Je opravdu nutné po klepnutí na položku menu Studio + v menu zobrazit návštěvníkům stránku informující o licenci? Čekal jsem údaje o studiu.
(11) Nač je na každé podstránce v titulku stránky (tag TITLE v HTML kódu) uvedeno Atimoon craetive agency?
(12) Po odeslání formuláře jsem informován, že jsem nevyplnil všechna povinná pole. O této nutnosti ovšem nejsem předem (při vyplňování formuláře) zpraven. Proč je mi to tajeno a jsem pak až zpětně kárán?
(13) Co v menu zvýraznit sekci, do které patří právě prohlížená (otevřená) stránka?
(14) Na můj vkus je to všechno takové roztahané a zabírá to zbytečně příliš mnoho místa.
polly.90
Profil
Rozhodně bych dal pryč atribut title u těch odkazů v navigačním menu. Nevím, jak ostatním, ale mi, když najedu na nějaký odkaz v menu (nedej bože potom v podmenu, tam je situace ještě horší), tak mi ty textové bubliny s title popisem překryjí texty těch odkazů, někdy nějakého pododkazu - je to pěkně otravné...
Atimoon
Profil
Dobrá, opět děkuji za zajímavé postřehy :)
peta
Profil
Firefox, 500x500 px okenko.
Barvy - Ta ruzova je prilis zariva a nemas k ni jinou stejne zarivou barvu, tak to tam moc nesedi. V podstate vsechny ty barvy ti k sobe odstinove neladi.
Zarovnani - Cela stranka mi prijde rozhazena, nic neni na svem miste. Napdis Fb je vlevo, tex pod nim zas vpravo. dalsi nadpise je jinak, a dalsi 2 jeste jinak posunute :)
Formular pod Poptavka je divny. Proti tomu kontaktni form vypada dobra pod Kontakt.
Ukazky webu jsou natlacene na prave strane.
Propagacni materialy dokonce pretekaji pravou stranu.
Propagacni materialy rozbalovani Ikony a banery funguje podivne, odskoci mi to asi o radek, rozbaluje, rozbaluje, pak skonci a poskoci zpet o radek vys.
Ivy
Profil
"naše studio si vyhrazuje plné právo žádost zamítnou v případě, že váš projekt nebude považován studiem za smysluplný."
Za prvé by na začátku věty mělo být velké písmeno. Za druhé tam chybí písmeno (zamítnout). Za třetí mě tahle věta jako potenciálního zákazníka spolehlivě odradí. Popravdě na mě celý web nepůsobí důvěryhodně, skoro bych až napsala působí nedůvěryhodně a neseriózně. Důvodů je mnoho a řada z nich zde v připomínkách už je (chybějící kontakt, velmi rozverné fotografie týmu a další).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0