Autor Zpráva
Bronzi
Profil
Zdravím všechny,

nějak před týdnem jsem dokončil nový web http://www.cekni.cz/ a rád bych na něj znal váš názor.
Na první pohled vypadá jako klasický linkovací systém jako je např Linkuj.cz ale hlavní rozdíl je v tom, že žádné články se nelinkují. Veškerý obsah je stahován z facebooku od registrovaných uživatelů a hodnocení článků se počítá podle počtu sdílení a lajknutí. Takže pro přidání nového článku stačí být registrován a dát odkat na svou zeď na FB a Čekni.cz si už vše stáhne.

Další rozdíl je i v tom, že web je tématicky rozdělený na více kategorií, protože běžené české blogy nebo magazíny nemůžou soupeřit s počty lajknutí na youtube. Existují zde např. kategorie http://pro-muze.cekni.cz/, http://pro-zeny.cekni.cz/, http://sport.cekni.cz/, http://zpravy.cekni.cz/ apod. ... Další budou přibývat. Každý registrovaný uživatel si může vybrat, které kategorie chce odebírat a ty se mu pak zobrazí v jeho menu nebo se může na všechny články z odebíraných kategorií podívat najednou na vlastní stránce. Do budoucna plánuju pro registované uživatele i možnost vytváření vlastních kategoríí.

Tak co vy na to?

Díky za zhodnocení.
Mistr
Profil
Bronzi:
Když jsem například na podstránce Čekni.cz - Pro muže, jak se dostanu na základní Čekni.cz? Proto se mi líbí například na Seznamáckých stránkách odkaz Seznam umístěný obvykle vpravo nahoře.
Bronzi
Profil
Původně to bylo klikem na logo, potom jsem to tady řešil a došel jsem k závěru, že bude lepší mířit to na hlavní stránku kategorie. Budu tam muset ještě nějaký ten odkaz přidat. Zatím je jen v pravém panelu jako "Hlavní stránka".
Thalia
Profil
Mně tam nějak nesedí to Tématické weby, ale to může být jen můj problém, že si představím něco jiného. Já bych tam spíše dala Tématické sekce nebo lépe Tématické zprávy.

Udělej něco se Zajímavými odkazy na spodku pravého sloupce. Jsem např. na stránce O čekni.cz a zajímavé odkazy se mi nabízí na http://zpravy.cekni.cz/o-cekni atd., což mi tedy jako moc zajímavý odkaz nepřijde. A když už jsem v této sekci (tedy O čekni.cz), v textu chybí nějaké ty čárky a jsou tam překlepy (od nejnovějších). Střídáš Facebook/facebook, je to sice asi maličkost, ale já bych to sjednotila.

Taky bych přidala odkaz na čekni.cz do kategorií někam mimo, jak navrhuje Mistr. Hlavní stránka v pravém panelu bych čekala, že bude odkazovat na hlavní stránku dané kategorie. Navíc - proč je ten odkaz pod nadpisem Vybraná témata? Mně hlavní stránka jako vybrané téma nepřijde.
Bronzi
Profil
Takže už jsem dodělal odkaz na homepage doprava nahoru.

Část zajímavé odkazy jsem zatím úplně vyhodil. Mělo to být spíš do budoucna ale zatím jsem žádné odkazy nevyměnil takže tam viselo tohle. A na překlepy jsem se taky podíval, takže už by to mělo být v pořádku.

Takže díky za upozornění ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0