Autor Zpráva
noname
Profil *
prosim o kritiku a pripominky ke strance www.nozomi.wz.cz
Cody
Profil
Proboha to pozadí bolí z toho oči!!!! Udělej s tím něco! Ještě jsem si všiml že krom první stránky chybí navigace a na ostatní jsem se neměl odvahu dívat, bolí mě z toho hlava.
Timy
Profil
souhlasím s Codym, nejdříve vyměň pozadí, pak se můžeme bavit dále;-)
harold
Profil *
No to pozadí je hrozný!!!! kuwa to sem se lek každopádně vyměnit za něco statického...
Rámy: no k rámům mám svoje mínění: sou nemoderní, špatně se načítaj atd.. Každopádně občas je dobré je použít:: viz některé internetové obchody http://interlink.tsbohemia.cz
každopádně v tvém případě je lepší použít tabulkový nebo css layout....
igamenir
Profil
> Souhlasím s předešlými, co se týče pozadí a rámů. Co mají vlastně hvězdy společného s kočkami?
Navíc to animování hodně žere z CPU, takže já na mé rachotině bych se bez vypnutých obrázků nepohnul.
> Písmo trochu velké. Sice hezký font, ale psát v tom text je nepraktické.
> Když vypisuješ seznam barev, tak použij seznam a ne tabulku
> Vím, že když je web o kočičkách, tak je těžké se tomu slovu vyhnout, ale v prvním odstavci (Jak jsme začínali) se kočičky opakují čtyřikrát, což nepůsobí dobře.
Fred
Profil
Tak to pozadí je drsný, jako když člověk přijde z prvního pořádnýho flámu a zjistí, že když nedá nohu z postele na zem, tak se hlava motá.
habendorf
Profil
Fred: To je přesný. Ale tohle jsem neměl ani po 80% Alpským rumu :o)
Mistr
Profil
Kontakt by měl být, myslím, na každé stránce (například někde v hlavičce).

Myslím, že je užito příliš veliké písmo. Ale budiž, je to věc vkusu.

Na první stránce je text "Vstupte" schovaný příliš dole. Dej ho výš. Takhle to dobu tvá, než ho člověk najde, a to je špatně.

K pozadí stránky se již vyjadřovat nebudu. Kolegové to již postihli a já se k nim připojuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0