Autor Zpráva
Vlastimil Hejl
Profil *
Prosím o názor na web www.sudkac.cz, jde o prezentaci chalupy k pronájmu. Stránky jsem dělal cca před měsícem, snažil jsem se o čistou grafiku, důraz na fotografie a k tomu trochu "neopracovanosti", typické pro tradiční chalupu :). Těším se na kritiku, díky.
Juandev
Profil
Vlastimil Hejl:
BFU: zaujme mě měníci se obrázek, chvíli na to zírám. Pak koukám vlevo "chalupa na sudkáči" - hmm divný. Dole chaos, vidím "vyjmečně tradiční chalupa" - to mě nezajímá. Už v první chvíli to vypadá jak něčí osobní stránky, rozhodně ne jako nabídka pronájmu chalupy.

Když už na té stránce zústanu, tak sescrolluju abych zjistil co je dole a teprve tady mi dává něco tušit, že se tu něco pronajímá.

Vítejte na Sudkáči bych zaměnil za Pronájem chalupy - hned člověk ví, kde je. A nebo to nacpat do levého dolního rohu, nebo dole doprostřed, ale musí to být výrazné, aby to utrhlo oči od toho měnícíhose balvanu.
Vlastimil Hejl
Profil *
Juandev:
ad BFU: Děkuji za postřeh, tohle je pro mě úplně nový pohled. Popřemýšlím nad nějakou změnou, nejspíše to opravdu nacpat někam pod nebo do rohu hlavičky... Vítejte na Sudkáči mi přijde škoda dávat pryč, z mého pohledu je to pro lidi originální a příjemné uvítání. Možná změním nadpis Výjimečně tradiční chalupa, aby to zmenšilo ten "chaos", na Pronájem tradiční chalupy, Výjimečná chalupa k pronájmu, nebo tak nějak.
Juandev
Profil
Vlastimil Hejl:
Ale to si myslím že nestačí. Musí to být výraznější než nyní.
waran
Profil
Vlastimil Hejl:
V těle (obsahu) stránky se kombinuje patkové a bezpatkové písmo, radši bych zvolil jenom jedno z toho. Takhle to působí docela zmatečně.

U vodorovného menu (či co to je (prohlédněte si chalupu atd...)) bych doporučoval preload obrázků, které se zobrazují při najetí. Uživatelům s pomalejším internetem to může blikat, nebo dokonce na několik vteřin zmizet.

Toť zatím vše.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0