« 1 2 3 4
Autor Zpráva
Fisir
Profil
Reaguji na jenikkozaka [#30 | 3]:
že jsi to jen odněkud zkopíroval
Ani náhodou! Něco se mi povede, a už si myslíte, že jsem to zkopíroval.

není z něj patrná jeho funkce
Je v title.

se podmenu rozvíjí od středu
Podmenu se vysouvá pod textem „Jak udělat web“, tobě ne?

Ale k čemu je to dobrý?
Co já vím? Třeba se někomu líbí víc modrá než šedá.

Když dám Ctrl + [?]
Nemusíš. Žádné Ctrl k tomu není potřeba.
jenikkozak
Profil
Fisir:
Ani náhodou! Něco se mi povede, a už si myslíte, že jsem to zkopíroval.
Ty by sis věřil?

Je v title.
Já vím. Ale ta funkce by měla být jasná bez nutnosti přejíždění myší, zastavení a vyčkání 1 sekundy, než se bublina zobrazí.

Podmenu se vysouvá pod textem ‚Jak udělat web‘, tobě ne?
Pod textem sice ano, ale nevyjíždí směrem od toho textu.

Co já vím? Třeba se někomu líbí víc modrá než šedá.
Rád bych měl na webu motýlky, kteří by létali ze strany na stranu a třepetali křídly.

Nemusíš. Žádné Ctrl k tomu není potřeba.
Musím. Mým cílem nebylo použití tvých rádoby užitečných zkratek, ale ovládání mého prohlížeče. (Kdyby se někdo spletl a chtěl si dát nějakou tvou podstránku do oblíbených - zkratkou Ctrl+D - přeskočí na úvodní stránku.)
Fisir
Profil
Reaguji na jenikkozaka [#2]:
Ty by sis věřil?
No… asi ne.

funkce by měla být jasná
Já myslel, že když použiji zámek, že to jasné bude.

Rád bych měl na webu motýlky, kteří by létali ze strany na stranu a třepetali křídly.
Tak dobře :-).
Fisir
Profil
Připsal jsem nový návod na meta tagy a přidal výpis příspěvků z mé Facebookovské stránky. Dále si také můžete všimnout odlišného zbarvení při označování textu. V diskusi byla modernizována pravidla. Na tom Wall•em trvám, nevím totiž, co bych měl dát místo něj; celá ta sekce s Wall•em je inspirována z Facebookovského Timeline profilu.
No, a zkuste si zvalidovat nevalidní stránku (která tam bohužel není). Hakuna Matata!
Svadleji
Profil
Můj názor že to tu používáš jako výpis novinek a nejvyšší přísun návštěvníků to co jsi připsal by jsi měl psát na svůj web a ne sem ne? (jen můj postřeh a názor) Jinak se mi nelíbí vzhled působí na mě divně.
Fisir
Profil
Reaguji na Svadlejiho [#5]:
se mi nelíbí vzhled působí na mě divně
Co na tebe působí divně? Barvy, přechody, stíny?
margin
Profil *
Tam je blábolů, pár jich tady budu citovat, výčet špeků zdaleka není úplný:

Na každé webové stránce je třeba použít meta tag pro kódování.
Není to nutné, kódování je možné uvádět v http hlavičce a v případě utf-8 (a také v případě málo používaného utf-16) prohlížečům postačuje BOM.

Proto zde uvedu kód pro HTML 4.1
HTML 4.1 neexistuje.

Kódování musíte nastavit takové, v jakém byl soubor vytvořen! (Pokud ho vytváříte v Poznámkovém bloku, uveďte Windows 1250.)
V Poznámkovém bloku můžu použít i vytvořit u soubor kódovaná v utf-8 a dokonce i málo používaný utf-16.

Meta tag generator vkládají různé editory, ve kterých stránku tvoříte. Není ničím užitečná, takže ji můžete smazat.
TAky doporučuji neužitečnou stránku smazat.
jenikkozak
Profil
Fisir:
To budeš kvůli každé blbosti, kterou na tom webu uděláš, vytahovat toto vlákno plné tvého vytahování se cizím peřím? Jak by asi tato diskuse vypadala, kdyby ji každý používal ke zviditelňování aktualizací vlastního webu? Tvůj web byl dostatečně zhodnocen, z názorů si vyvoď závěry sám a už toto vlákno prosím nevytahuj.

Co se textu poslední stránky týče, nanadchne.
„Tento kód přesměruje po 5ti (toto by se asi četlo: pětiti) sekundách vaší stránku na tento návod. Číslo si můžete zadat, jaké chcete, stejně tak adresu. Pokud se nezadá adresa, bude se obnovovat tatáž stránka (nejspíše pořád; navím jak ostatní prohlížeče, ale Chrome to po více pokusech rychle za sebou zastaví). “

„Nikdy nedávejte všem stránkám na webu stejné popisky a klíčová slova (to už je lepší nic).“ - dolož, že duplicitní popisek je horší než neuvedení vůbec žádného popisku.
„Pokud máte kvalitní stránky, ve vyhledávání se umístíte dobře tak jako tak. “ Dolož, že popisek webu je zanedbatelný.
„Navíc vám to znatelně zvýší objem přenášených dat (vždy se bude sahat na server) a tím se celý web zpomalí. “ - Jestli je slovní spojení „sahat na server“ z tvé hlavy, tak já jsem svatý Petr.
„Tímto kódem zakážete ukládání stránky do cache.“ Jen jestli se proxy do sekce head v html dokumentu vůbec dívá, že?
Sir Tom
Profil
Fisir:
Také mě už otravuje tvé "novinkování" zde na diskuzi. Vykašli se na to. Nikdo to nedělá a nemusíš být výjimka.
Fisir
Profil
Reaguji na margina [#7]:
HTML 4.1 neexistuje.
Hm, pravda, existuje HTML 4.01.

V Poznámkovém bloku můžu použít i vytvořit u soubor kódovaná v utf-8 a dokonce i málo používaný utf-16.
No, to je sice pravda, ale… (nic)

stránku smazat
Takové práce s tím a měl bych to mazat? Ani náhodou!

Reaguji na Svadlejiho [#5], jenikakozaka [#8] a Sira Toma [#9]:
Dobře, od nynějška se na zjišťování vašich názorů vyprdnu.

» Jo, a od teď je všechno kromě CSS (nějaké speciální vlastnosti) validní! A ani mi to nedalo tolik práce (stačilo vyescapovat ampersandy v adresách). (I když pořád posílám „Hakuna Matata“ hlavičku.)

» Proti tomu, co mi poslal prázdný email, jsem nasadil ochranu.
jenikkozak
Profil
Fisir:
Reaguji na Svadlejiho [#5], jenikakozaka [#8] a Sira Toma [#9]:
Dobře, od nynějška se na zjišťování vašich názorů vyprdnu.
Cítím se být nejpotrestanejším ze všech tří jmenovaných. Ale ponesu to statečně - pokud přestaneš se spamováním. ;)

Proti tomu, co mi poslal prázdný email, jsem nasadil ochranu.
Hádal bych to na Sira Toma, protože má uprostřed jména mezeru. Já to nebyl, protože tvá stránka na spamování mi už před mnoha dny házela chybu. (Ale nejsem si jist, jestli to fakt bylo na tvém webu.)

(I když pořád posílám ‚Hakuna Matata‘ hlavičku.)
Nejsi ty náhodou mladší brácha jednoho z místních moderátorů? Kopíruješ ho dokonale. Ale když říkáš, že ti to dovolil - dobře mu tak.
Fisir
Profil
Reaguji na jenikkozaka [#11]:
nejpotrestanejším
Já vás nechci trestat. Mě se totiž design líbí, takže takhle nejspíše i zůstane. Některé vaše připomínky zůstanou nezpracovány do té doby, než se budu extrémně nudit.

Nejsi ty náhodou mladší brácha jednoho z místních moderátorů?
Ne. (Ale ne že bych nechtěl…) Já jsem jen pochytil, že se českému validátoru dá poslat hlavička, která validujícího upozorní že na validaci prdím.

Hádal bych to na Sira Toma
No, bylo to někdy okolo půl osmé dnes ráno. To jsem tu nebyl, takže nevím, zda byl Sir Tom online.

ti to dovolil
Kopírovat jeho osobu mi nedovolil, a proto se ho ptám: „Máš na sebe copyright? Abych se nedostal do křížku s autorským právem… ehm“
Chamurappi
Profil
Fisir stále používá odtud ukradený skript doplňující do JUSHe podporu HTML 5, přestože jsem mu zde i vedle jednoznačně řekl své stanovisko. Krom toho mi téma kritiky webu j-jaburek.tk připadá už vyčerpané, takže zamykám.


Reaguji na jenikakozaka:
Kopíruješ ho dokonale.
To jsem na tom tak špatně? :-)
« 1 2 3 4
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0