Autor Zpráva
KoPr
Profil *
Zhodnoťte ještě prosím náš web o našem projektu jak designově tak obsahově www.harrylotter.euweb.cz
díky
PerToon
Profil
- nemám rád stránky Vstupte
- obrázkový nadpisy mají mít taky popisek (alt), aby bylo vidět o co jde
- do novinek bych nedával jen tučně kde bylo změněno, udělal bych to jako odkaz
- jinak se mi to obsahově a designově líbí
igamenir
Profil
- Texty v menu mi přijdou rozmazaný. (Je to tím, že je to tučný a ještě se stínem)
- před- ? nedělej mezeru a za otazníkem velké písmeno
- čárky špatně, (ukázková věta: Proto se ho kouzelný svět zbaví(chybí čárka (i když je tu a!)) a přenechá ho na 10 let trdlům(přebývá čárka) v dom(chybí n)ění(chybí čárka) že tam Harry ztratí svou sílu...)
- sloh: hlavně "Jak ... tak ..." nebo "Protože ... tak ..." ("tak" mi vůbec přijde podivné)

Jinak design dobrý.
Nápad ještě lepší. Pár pařmenů bylo skvělý, takže se těším ;)
James
Profil *
Zdravím Vás, pokud se mohu jako webmaster vyjádřit, tak :

1. Také nemám rád stránky Vstupte, bohužel jsem se musel nějak zbavit reklamy a nechtěl jsem jí dávat na každou stránku dolu...
2. Nepovažuji za nutné u nadpisů psát popisek, to snad každý vidí, ne ?
3. S těmi novinkami souhlasím, zatím jich ale moc není, tak mi přišlo zbytečné zakládat novou sekci Novinky...
4. Texty v menu trochu rozmazaně působí, to je pravda. Otázka zní : Je to tak hrozné, aby se to muselo za cenu např. designově horšího, ale čitelnějšího textu předělávat ?

Každopádně za kritiku děkuji, zejména za upozornění na chyby v oblasti českého jazyka, už jsou odstraněny... :) I když já bych zrovna tyto stránky k posouzení nedával...
PerToon
Profil
2. Nepovažuji za nutné u nadpisů psát popisek, to snad každý vidí, ne ?- právě že to každý nevidí - pokud se ti obrázek nenačte, nebo je máš vypnutý pro rychlejší brouzdání, nemáš bez popisku šanci zjistit o co jde... těch pár znaků ti snad neublíží a jen to prospěje...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0