Autor Zpráva
soucekgns
Profil
Poprosil bych o kritiku tenisové školy aktenis, díky
amorekj
Profil
1. Dlouhé načítání stránky
2. Nahoře dvě ikonky, které bych tam já vůbec nedával
3. Web na první pohled jednobarevný, nezajímavý.. (v průběhu načítání jsem měl chuť ho vypnout)
4. Příjemnější věc je po načtení pěkné menu a to jak menu je pořád na svém místě.. a další příjemné efekty (ale zrychlit to načítání, jinak se k těmto věcem návštěvníci ani nedostanou, pokud budou mít trpělivost jak já)
5. Kód je předivovaný
6. Pro menu zkus používat <menu>
7. S těmi tlačítky souvisí i zbytečný javascript
8. V kódu 16 chyb a jedno varování - lepší je mít kód čistý
Mistr
Profil
soucekgns:
(1) Při načtení se mi začaly samovolně měnit obrázky. To mne vyděsilo.
(2) V menu je možné zvýraznit položku, do které spadá právě prohlížený oddíl.
(3) Odkaz na úvod bych klidně udělal i z obrázku

(4) Nesouhlasí Ti položky v menu s nadpisy některých oddílů:
- Domů = Tenisová škola (budiž)
- Školička = Školička pro nejmenší
- Trénink = Individuální trénink
- Další služby = Ostatní služby
(5) Na některé obrázky klepnout jde, na jiné zas ne. Přitom obě varianty vypadají na první pohled úplně totožně.
joe
Profil
Podobné weby se mi nechce ani hodnotit, pokud se jejich autor víc než inspiruje na jiných webech. Hned po načtení webu jsem si myslel, že jsem na upraveném Web Designer Wall a taky že jo. Okopírovaný z části kód layout stránky, menu, nápad a přidané jen nesmyslné uživatelsky nepochopitelné prvky, jako je lupa X zobrazení informací, změna pozadí způsobující nečitelnost textu, aj. prvky.
!NST4N!!K
Profil *
Neber to něco jako nic proti tobě ale ber to jen jak to beru v mého pohledu.

1) Stránky mají málo barev (udělej aspoň 3 barevné)
2) Ten index je tu hrůza. Jsem toho tipu že si přečtu celý index potom třeba kliknu na nějakou jinou sekci a tam jinej text. Tady je to dělaný jen přes index. Je sice hezký mít pěkný efekty jako že tě to krásně posune, ale račí bez efektu ale přehledně.
3) Dále ten text dole uplně dole "A.K. Tenis © 2011 · O stránkách" není pomalu čitelné dej to čenou barvou.

Z mého hlediska asi vše co jsem si projel jen tak očima :).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0