Autor Zpráva
Kalbot
Profil *
http://www.duchodovareforma2013.cz/

Jak se vám líbí? Co říkáte na nápad s pěněžním tornádem?
Sir Tom
Profil
Kalbot:
Obecně se mi nelíbí stránky, kde na pozadí jsou bankovky. Myslím si, že stránky by měly být informativní a nikoliv sociální, čili se mi nelíbí odkaz na FB, apod.
Chybí favicon.ico.
Zdroj tn.cz není moc věrohodný.
Nevím proč nadpisy jsou v takovém velkém nicneříkajícím rámečku. Ta "divná" žlutá se k fialobílé moc nehodí.
Nerozumím veliké patičce na webu.
Peněžní tornádo se mi nelíbí - nechápu jeho význam a říká mi, že důchodová reforma je něco špatného.

Nicméně v podstatě se mi stránky líbí. Myslím, že mohou být přínosné.
Myslel jsem, že se jedná o penzijní reformu. Nikoliv o důchodovou...
Kalbot
Profil *
Díky za reakci.

Sociální ikonky jsou dnes skoro standardní součástí webu a říká se, že Google počet Facebook Like bere jako jedno z kritérií pro hodnocení stránky - čili nezbytnost.
Ta "divná žlutá" je žlutozelená a je to inverzní barva k fialové, tzn. dvě barvy, které se často kombinují - http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-photo-purple-green-contrast-interior-image17214185 , ale chápu že ne každému se tahle kombinace líbí :).
na stránkách není nikde napsáno, že je tn.cz zdroj informací, to opravdu ne
Na patičce webu by ještě chtělo zapracovat...
používají se oba výrazy, častěji se říká důchodová reforma, stejně jako se říká spíš důchodce než penzista


Fakt není pochopitelný to peněžní tornádo? Ani když si přečtete, co je pod ním napsané???
Sir Tom
Profil
Kalbot:
Fakt není pochopitelný to peněžní tornádo? Ani když si přečtete, co je pod ním napsané???
Ale to ano. To je. Nicméně pokud se například pod tornádem objeví Kalousek, tak na mě ty stránky začnou působit pesimisticky proti této reformě. Nebo pokud se tam objeví důchodce se síťkou, tak opět to bude znamenat, že stránky si dělají legraci z důchodců (z nás mladých, jak budeme ve stáří chytat do sítě penízky).
K tomu tn.cz - pod anketou, kdo má být pod tornádem je docela zvýrazněně napsáno tn.cz.
Sociální ikonky si tam klidně nech, ale nemusí být nahoře na stránce (stejně už jsou dole).

říká se, že Google počet Facebook Like bere jako jedno z kritérií pro hodnocení stránky - čili nezbytnost
To bych se neodvážil tvrdit - vzhledem k internetovému boji mezi FB a Google+ si nedovedu představit, že by Google nahlížel na počet lajků nepřítele. To spíše Google bude ctít své +1.

Ona "divná žlutá" na dané fotce vypadá lépe. Na stránkách se mi jeví jako taková brčálová.
Kalbot
Profil *
nj, vždyť o to jde. Zkus si to přečíst, o té reformě se tam nepíše nic moc hezkýho. A pokud se někdo spolehne na důchodovou reformu, tak ve stáří s největší pravděpodobností skutečně skončí špatně. Stačí si přečíst o zkušenostech z okolních zemích, kde už takováto reforma několik let funguje.

tn.cz je tam jen kvůli seo :)
Mistr
Profil
Kalbot:
(1) Oprav si překlepy: Web ministerstva práce a soc. věcí a Mapka České republiky.
(2) Dívám se na web díky Mozille Firefox 10 a mám pořád dojem, že ty teploměry pro jednotlivé volby v sekci Ankety vždy vlevo nějak vylézají z předepsaného obdélníčku. A to není vůbec hezké.
(3) Co představuje symbol >>> ve fialové patičce?
(4) Postrádám nějaký kontakt na autora či dokonce diskusní fórum atp.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0