Autor Zpráva
krulik
Profil
Zdravím,

Zajímaly by mě vaše připomínky a kritika mého webu Krulik.tode.cz

Jde mi o to, jak na Vás web celkově působí obsahově atd...
Díky
Thalia
Profil
1. text je nalepený na okraje, chtělo by to o pár pixelů odsadit
2. nauč se používat odstavce, např. recenze se takto nedají číst
3. proč je všude Coming soon?
4. když v sekcích HTML a PHP zatím nic není, bylo by lepší je prozatím skrýt
5. na všech stránkách jsou ikonky vpravo vedle bloku s textem, jen na stránce Kontakt jsou uvnitř
6. odkaz Hlavní strana a Novinky zobrazují to stejné. Nejsou pak Novinky zbytečné?
7. Poradna - proč je tak vzhledově odlišná? Nebylo by lepší ji zakomponovat do webu?
8. Tvůj speedtest mi naměří, že mám 1920 kbps, to je dost rozdíl oproti 53 028,70 kbit/s na rychlost.cz
9. když kliknu na Generátor hesel, tak mě to hodí na hlavní stranu
10. chtělo by to výrazně zapracovat na obsahu (zejména bych přehodnotila obsah článku Potřebujeme vůbec antiviry?)
krulik
Profil
U toho SpeedTestu jsme rozdíl moc nenašel
rychlost.cz 54,87 kB/s
SpeedTest 69.39 KB/s

Text jsem odsadil o 10px stačí?

Jinak děkuju za kritiku ;)
yamainu
Profil
Proč mě hned napadlo, že jde o rozpadený design webu www.root.cz?
Mistr
Profil
krulik:
(1) Doplnil bych klikací hlavičku.
(2) Menu se na první pohled tváří jako řádek se souvislým textem. Jeho jednotlivé položky se od sebe obtížně oddělují, takže vypadají skoro jako nějaký slogan. Co je od sebe více oddělit? Nebo při najetí na položku ji odlišně podbarvovat apod.?
(3) Proč má stránka o PHP nadpis Články v kategorii PHP, kdežto stránka o HTML pouze HTML? A navíc jsou mezi oběma stránkami i odlišnosti v umístění řádku V této sekci prozatím nejsou žádné články :(
(4) Úspěšně se mi daří odesílat naprosto prázdný formulář.
(5) Odkaz Poradna vede na naprosto graficky odlišnou stránku. S původním webem nemá, zdá se, vůbec nic společného. A to je chyba. Jen tak vylekáš návštěvníky. Navíc v poradně ani nejde vložit příspěvek.
(6) Podtržení se doporučuje používat pouze na odkazy, na nic jiného. To kvůli potenciálnímu matení čtenářů.
(7) U článků bych uvítal datum, kdy byly vydány. Pomůže to i při případných citacích ze Tvého webu.
(8) Je nutné, aby každá stránka končila výraznou informací o návštěvnosti od Toplistu?
(9) Proč například místo
<p><strong>Seznam E-mail</strong></p>
nepoužít ve stránce Velký test freemailů (díl první) nadpis druhé úrovně?
krulik
Profil
Máte pravdu, inspiroval jsem se rootem,ale jinak je to má tvorba


Děkuji
U toho Kontaktu dám ochranu proti nevyplnění inputu
Thalia
Profil
krulik:
Text jsem odsadil o 10px stačí?
Neodsadil jsi jen první řádek odstavce? Protože krom prvního řádku je text stále nalepen na kraji. Navíc na http://www.krulik.tode.cz/recenze/recenze_mp3proline.php (a vůbec u recenzí) to mám stále nalepené na okraji. Zkus nastavit spíše padding pro div s id=obsah.

Taky jsem si vůbec nevšimla, že je tam článek Velký test freemailů. Nedá se na něj totiž proklikat z menu a na hlavní straně jsem ho přehlídla.

Jinak teď jak jsi do menu přidal |, tak já na hlavní straně a výměně ikonek mám menu už dvouřádkové (na těchto dvou stránkách je v menu místo Novinek delší položka Kousni svého pána).
waran
Profil
krulik:
Klikám na výměnu ikonek a nic!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0