Autor Zpráva
gerix
Profil
Dobrý den,

webových stránek jsem udělal již několik, ale byly to spíše webové vizitky, takže docela malé weby. Teď jsem zkoušel něco trošku jiného, většího.

Chtěl bych Vás poprosit o Váš názor na webové stránky www.muj-zivotopis.cz

Budu rád za každou radu připomínku, co by šlo udělat jinak, nebo zlepšit.

Děkuji.
Sir Tom
Profil
gerix:
Také dobrý den,

stránky se mi velmi líbí. Jedná se o dobrý nápad. Graficky jsou velmi povedené. Co se týká vzhledu, tak nemám co vytknout. Začnu tedy komentovat proces generování životopisu.
* V rámci výběrů roků chybí současný rok 2012 - detail.
* Uvítal bych možnost si změnit vzhled generovaného životopisu. Třeba podle nějaké šablony.
* Možná by bylo dobré přidat možnost, že uživatel si může do generovaného dokumentu přidat i vlastní položku (ale to asi nahradí ten formát DOC nebo ODT).
* Vzhledem tématu ke stránkám by možná nebylo špatné založit diskuzní forum, kde by si návštěvníci mohli sami mezi sebou sdělovat informace a všeobecné rady (nemyslím typu zpovědnice.cz (Co si mám vzít na sebe?), ale něco seriozního (Co dělat, když se mě zeptají na moji představu o platu?)). Zde by bylo dobré mít třeba i spolupráci s člověkem (personalistou), který by některé věci mohl osvětlit. Čili aby uchazeč tak trošku věděl, jak uvažuje personalista a mohl se na to připravit.
* Na stránkách vysvětlujete i další věci - motivační dopis, pohovor, apod. - možná by bylo fajn mít na webu i ukázku z reálného prostředí.

Celkově se mi stránky líbí - dal jsem si do záložek v prohlížeči, protože člověk nikdy neví, zda-li budou někdy potřeba. :)

BTW - Dovolím si odkaz na stránky od Yuhůa: http://prace.rovnou.cz/index.html
blast3r
Profil
Nebudem sa vyjadrovat k webu, ale ku generovaniu zivotopisu...

Sorry, ale mat zivotopis vygenerovany na 3ks A4?

Je take nepisane pravidlo v niektorych firmach, ze vsetky informacie by mali byt na prvej stranke, ostatne sa bere ako priloha...
Thalia
Profil
1. na hlavní straně nahoře - Vygenerovali jsem již 60 životopisů
- jsme
2. na hlavní straně vpravo:
strukturovaný životopis
Vytvořte si životopis zdarma během 5 minut v 5
krocích!
- v 5 krocích na nový řádek
3. projdi si pořádně všechny texty, na mnoha místech chybí čárky (např. vysvětlíme jaký je rozdíl mezi "průvodním" a "motivačním" dopisem), občas jsou navíc (např. díky kterým, můžete snadněji najít praci), překlepy - těch je hodně (např. praci, Zapoměli, náši) atd.
4. e-mail se píše se spojovníkem, email je něco jiného
5. naše velká ikona - imho je to na ikonu moc velké, nebylo by lepší náš banner?
6. seznamy - ty modré trojúhelníky u jednotlivých položek nejsou vycetrovány na výšku řádku (vrchol trojúhelníku směřuje nyní ke spodku řádku)
7. u odkazů a obrázků bych ocenila title
8. http://www.muj-zivotopis.cz/cz/vytvoreni-zivotopisu.html
Je tam napsáno Prohlédněte si jak tvoření životopisu v 5 krocích probíhá! (pozn. - taky chybí čárka) a pod tím obrázek, který ale nejde zvětšit. Osobně si tedy toho moc neprohlídnu.
9. http://www.muj-zivotopis.cz/cz/spoluprace.html
To hejno stejných ikon dole vypadá divně.
10. <li class="li_motiv"><p class="text3_motivacni">Mám velký zájem pracovat pro Vaši společnost</p></li>
- není to nějak zbytečně složité? Ten odstavec mi tam přijde zbytečný. A u některých seznamů u položek chybí uzavírací tag </li>.
11.
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
fuj (to jde fakt řešit elegantněji pomocí stylů)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0