Autor Zpráva
K4pis
Profil *
představuji Vám slevový portál, kde jsou nabídky jen z oblasti reklamy (fotografové, grafika, tvorba webů,.....). Vkládání akcí je zdarma, vhodné také pro menší firmy a živnostníky

www.vybernej.cz
Sir Tom
Profil
K4pis:
Tak jdeme na to:

* barevná kombinace se mi nelíbí - černá + červená je fajn, ale ta zelená k nim mi moc neladí - možná bych použil bílou/stříbrnou
* až 90% slevy na reklamu - toto mi stačí si přečíst jenom jednou, nemusí to být stránkách víckrát
* podobně i "vyhledávání...", "co hledáte?", "najít..." - stačí jenom jednou mít na stránku informaci o hledání
* zoufale tam chybí obrázky - klidně to mohou být i loga firem (jelikož se asi jedná o reklamní agentury, tak bych logo očekával)
* box pro registraci a přihlášení má až moc dobré místo - proč jej nedát někam nahoru, kde by nepřekáželo?
* registrujte se zde - stačí napsat "registrovat"
* nechápu ten box s facebookem - koho zajímá, že se někomu něco líbí? (neříkám, že mít fanoušky na FB je něco zlého, ale zrovna celý box se mi zdá na stránkách příliš - stačí jednoduché LIKE)
* chybí kontakt na správce služby -> to již automaticky vyvolává negativní pocit
* "Portál pro ty, co hledají až o 90% levněji reklamu. Žádné platby předem, ale přímé kontakty na firmy" - pozor na chyby a copywriting - navíc 90% znamená devadesátiprocentní, nikoliv 90 procent
Taurus
Profil
Doporučuju najmout grafika, protože toto je zkrátka silně neprofesionální dílo, které důvěryhodnosti serveru vedle dalších slevomatů nepřidá. Omlouvám se, že to nedokážu tentokrát konkrétněji komentovat...
K4pis
Profil *
Sir Tom: děkuji za vyjádření a některé věci jsem si vzal k srdci a udělal podle vašeho názoru
Sir Tom
Profil
K4pis:
* Noo - kontakt se tam již zobrazil, ale stále je to nic neříkající. E-mail a tel. číslo nic neřekne - měla by tam být kontaktní nebo zodpovědná osoba.
* Nelíbí se mi, že nabídky slev nabízí pouze jedna společnost - navíc tato společnost používá stejný e-mail jako v kontaktu. -> Zavání to nekalou hrou a vypadá to, že web byl využit pouze účelově. (Nehodlám to soudit, ale nelíbí se mi to.)
* Na nabídky nelze kliknout - musím klikat na detaily nabídky -> zbytečné omezení.
* Zatím fakt nemá cenu to nijak hodnotit - vzhled je neuspokojivý a nekonzistentní... doporučuji inspiraci u jiných webů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0