Autor Zpráva
!NST4N!!K
Profil *
Zdravím,
Potřeboval bych poradit co by jste zlepšili na mích stránkách. Je tam využit redakční systém (PHPBB3) je to první verze stránek. Takže potřebuji kritiku. Pište spíše co byste tam upravili. Nechci komentáře ve stylu hnusná stránka. Chci vědět co se vám tam přesně nelíbí. Ptal sem se bráchy,rodičů,kamarádů a všichni říkali že jsou v pohodě.

Moje stránky: http://fun-forum.tym.cz/
mckay
Profil
!NST4N!!K:
1. Nelíbí se mi tak trochu tématika stránek
2. "Pravidla fóra", po rozkliknutí by možná bylo vhodné lépe ostylovat (dát tomu něco výraznějšího, než jen div s malým červeným nadpisem)
3. Modrá barva (ta, co je tam fakt všude) mi přijde, že možná až trochu moc svítí.
4. Chválím za barevné odlišení odkazu do vyhledávání od ostatních položek, ale prosté pole s tlačítkem pro vyhledávání by dle mého posloužilo i lépe.
5. FAQ by nemuselo být řešeno jako seznam odkazů na kotvy, ale rovnou otázka a odpověď (bývá to tak zvykem, už třeba jen proto, že by to neměla být záplava otázek. Přeci jenom to jsou často kladené otázky a ne všechny otázky, které byste mohli mít.
6. Chybí favicon.ico


// netvrdím, že je to kompletní seznam nedostatků, jen pár věcí, které mě napadly hned, jak jsem to trochu proklikal.
!NST4N!!K
Profil *
Díky, no tak tématika je tam skoro ovšem. Vlastně od diskuze po stahování odkazů :). Jinak díky na favicon jsem úplně zapoměl :). Jinak ty často kladené otázky my celkem vyhovují aspoń se vyhnu zbytečným otázkám :). Pravidla fóra upravím :) dík moc za kritiku ;)
najs
Profil *
čo chceš na tom kritiku keď ty si na tom nepohol ani prstom??
Fisir
Profil
!NST4N!!K:
Mohl bys mít klikací hlavičku. Furt klikám a ono nic, myslel jsem, že se to zase zaseklo.
Nejsou ty pravidla příliš přísná?
Přijde mi zbytečné nechávat pro statistiku, narozeniny a online lidi tolik místa.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0